Reprezentacja U17 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

[CLJ] Szlagier na „zachodzie” – Lech podejmuje Pogoń. Transmisja na Łączy Nas Piłka od 12:00

29.04.2018

Starcie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin to jeden z tych meczów, który może mieć decydujący wpływ na awans do półfinałów Centralnej Ligi Juniorów. „Portowcy” plasują się bowiem na drugim miejscu w tabeli, „Kolejorz” jest trzeci, ma do rywala jeden punkt straty. Transmisja spotkania odbędzie się na kanale Łączy Nas Piłka! Zapraszamy w niedzielę od godziny 12:00!

Centralna Liga Juniorów

Dziesięciu – tylu młodzieżowców wystąpiło od pierwszej minuty w niedawnym meczu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze. W tym kontekście spotkanie obu ekip w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie z założenia mają grać przyszli ligowcy, zapowiada się bardzo ciekawie. Kamery Łączy Nas Piłka nie mogą odpuścić tego starcia. Zapraszamy na transmisję na żywo w niedzielę o godzinie 12:00!

Reprezentacje młodzieżowe

Jest ich czterech, a kolejnych współpracujących – szesnastu. Czasem zrobią tysiąc kilometrów w weekend, obejrzą pięć spotkań, przygotują kilkadziesiąt raportów każdy. Tak działają skauci Polskiego Związku Piłki Nożnej, których zadaniem jest wyszukanie utalentowanych piłkarzy do młodzieżowych reprezentacji Polski. W Informatycznym Systemie Skautingu i Obserwacji wpisanych profili jest już niemal 900.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Irlandia U-17 w eliminacjach do Elite Round zdeklasowała Ukrainę, Azerbejdżan i Bułgarię, strzeliła dwanaście goli i straciła jednego. We wtorek o godz. 16 zmierzy się z reprezentacją Polski w Legnicy w decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu. Transmisja w Polsacie Sport.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Polacy po remisie z Gruzją (2:2) potrzebowali zwycięstwa i potwierdzenia, że nerwowy start eliminacji Elite Round był tylko przypadkiem. Chociaż ich gra przeciwko Macedonii nie była równa, to i tak byli lepsi od rywali i wygrali zdecydowanie po golach Żuka, Bidy i Richerta. We wtorek w Legnicy zespół Bartłomieja Zalewskiego zagra z Irlandią o pierwsze miejsce w grupie i awans na mistrzostwa Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży