Reprezentacja U17 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

[CLJ] O lepszą pozycję w grupie pościgowej, derby Poznania i Rzeszowa

15.03.2018

W weekend nie wszystkie z zaplanowanych spotkań odbędą się, ale te, które dojdą do skutku, już teraz dostarczają wielu emocji i pytań. Czy najwięksi faworyci grupy zachodniej, Pogoń Szczecin i Lech Poznań, zanotują pierwsze zwycięstwa w tym roku? Kto w grupie wschodniej usadowi się za czołową dwójką? Ciekawie będzie w pojedynkach derbowych w Poznaniu i Rzeszowie. Kamery Łączy Nas Piłka niestety nie pokażą meczu Chrobrego Głogów z Piastem Gliwice. Rozegranie spotkania uniemożliwiły warunki atmosferyczne.

Wywiady

W swojej karierze zdobył Puchar Niemiec, pięciokrotnie wygrywał mistrzostwo austriackiej Bundesligi i bywał królem strzelców rozgrywek. Obecnie Radosław Gilewicz jest cenionym ekspertem, ale pomaga również w szkoleniu napastników w reprezentacji Polski do lat 17. W rozmowie z Łączy Nas Piłka opowiada o swojej roli w sztabie Bartłomieja Zalewskiego, spojrzeniu na grę dziewiątek i przedstawia snajperów tej drużyny młodzieżowej.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 pod wodzą trenera Bartłomieja Zalewskiego wygrała z Francją 1:0 w drugim meczu towarzyskim rozegranym przez nasz zespół w czasie zgrupowania w Marbelli. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w pierwszej połowie spotkania Bartosz Bida. Wcześniej biało-czerwoni ulegli Szkocji 0:1.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży