Reprezentacja U17 | mężczyźni

Aktualności

[TALENT PRO] Kreatywność, rozwój i otwarte głowy. Podsumowanie czwartego zgrupowania

19.01.2021

50 zawodników, 44 osoby w sztabie szkoleniowym, w tym jedenastu byłych reprezentantów Polski oraz wszyscy selekcjonerzy kadr młodzieżowych. Taka ekipa miała okazję przez tydzień pracować w hiszpańskim słońcu nad rozwojem wybranych piłkarzy z roczników 2004, 2005 i 2006. O tym, jak przebiegało zgrupowanie Talent PRO opowiadają dla „Łączy Nas Piłka” koordynator projektu Bartłomiej Zalewski oraz jeden z zaangażowanych gości, Sebastian Mila.

Aktualności

– Jest to fajna przygoda. Sztab jest bardzo duży, wszystko jest przygotowane i kontrolowane: co robimy dobrze, a co jest do poprawy – mówi Rafał Boczoń z warszawskiej Legii o zgrupowaniu Talent PRO. Jednak dla powołanych zawodników w ostatnich dniach przyszedł pierwszy moment weryfikacji z tego, jak przyswajają informacje od swoich trenerów.

Tylko u nas

W nietypowych okolicznościach odbywało się czwarte zgrupowanie #TalentPro. Najzdolniejsi piłkarze z reprezentacji U-17, U-16 i U-15 drugi rok z rzędu trenowali w hiszpańskim San Pedro Del Pinatar – tym razem, rzecz jasna, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w związku z pandemią. Jak przebiegało zgrupowanie, w którym uczestniczyli między innymi selekcjonerzy wszystkich młodzieżowych reprezentacji Polski? Zapraszamy!

Aktualności

Od soboty w hiszpańskim Pinatar trwa zgrupowanie projektu Talent PRO, które gromadzi najbardziej utalentowanych piłkarzy z trzech roczników – 2004, 2005 i 2006. Prawie pięćdziesięciu chłopców trenuje pod okiem selekcjonerów młodzieżówek oraz wielkich postaci z historii polskiej piłki, a całość odbywa się w specjalnych okolicznościach. Zapraszamy na relację z pierwszych dwóch dni tego wydarzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności