Reprezentacja U17 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-17

[WIDEO] U-17: Bramki z meczu Szwecja – Polska

23.10.2017

W ostatnim meczu turnieju eliminacji mistrzostw Europy biało-czerwoni zremisowali ze Szwecją 1:1. Biało-czerwoni długo prowadzili po trafieniu z pierwszej połowy Jakuba Karbownika, jednak zwycięstwo odebrał Rasmus Wikström, który popisał się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Ostatecznie zespół prowadzony przez trenera Bartłomieja Zalewskiego z siedmioma punktami zajął pierwsze miejsce i w Elite Round będzie rozstawiony.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

W ostatnim meczu turnieju eliminacji mistrzostw Europy biało-czerwoni zremisowali ze Szwecją 1:1. Biało-czerwoni długo prowadzili po trafieniu z pierwszej połowy Jakuba Karbownika, jednak zwycięstwo odebrał Rasmus Wikström, który popisał się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Ostatecznie zespół prowadzony przez trenera Bartłomieja Zalewskiego z siedmioma punktami zajął pierwsze miejsce i w Elite Round będzie rozstawiony.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Przed reprezentacją Polski do lat 17 ostatni mecz w pierwszej rundzie eliminacji mistrzostw Europy. Jego stawką będzie pierwsze miejsce, które daje w Elite Round rozstawienie. Rywalami podopiecznych Bartłomieja Zalewskiego będzie zespół Szwecji, który ma taki sam dorobek punktowy, jak Polacy. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 awansowała do kolejnej rundy turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w drugim meczu pokonali Cypryjczyków, a bramkę na wagę zwycięstwa w 78. minucie zdobył Mikołaj Nawrocki. W poniedziałek drużyna Bartłomieja Zalewskiego zmierzy się ze Szwecją (godz. 15).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 awansowała do kolejnej rundy turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w drugim meczu pokonali Cypryjczyków, a bramkę na wagę zwycięstwa w 78. minucie zdobył Mikołaj Nawrocki. O pierwsze miejsce w grupie podopieczni trenera Bartłomieja Zalewskiego zagrają ze Szwecją. Spotkanie zostało zaplanowane na najbliższy poniedziałek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży