Reprezentacja U16 | mężczyźni

Wywiady

[PODCAST] Magiera i Dorna o taktycznej ewolucji

21.09.2019

Niektórzy to zauważyli, a część osób dopiero się o tym dowie. W trakcie ostatniej przerwy na mecze reprezentacji uwaga kibiców była skupiona głównie na pierwszej kadrze, częściowo może na tej do lat 21, która również rywalizowała w swoich eliminacjach mistrzostw Europy. Jednak młodsze roczniki, które rozpoczęły kolejny cykl pracy miały precyzyjne zadanie: jako drużyny przystosować się do gry trójką z tyłu.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Udany debiut w roli selekcjonera zaliczył Dariusz Gęsior, którego kadra do lat 16 pokonała w Szczecinku Turcję po golu George’a Chmiela. Drugie spotkanie z tymi rywalami już w czwartek, o godz. 16, również do obejrzenia na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Z nowym trenerem i w nowej kategorii wiekowej – tak swój kolejny etap w przygodzie z młodzieżową reprezentacją Polski rozpoczną piłkarze urodzeni w 2004 roku. Po udanym zakończeniu poprzedniego sezonu już pod wodzą Dariusza Gęsiora będą chcieli zacząć dobrymi występami w dwumeczu z Turcją. Pierwsza z transmisji spotkań na kanale „Łaczy Nas Piłka” już we wtorek o godz. 16.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności