Reprezentacja U16 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-16

W prestiżowym Pucharze Syrenki na boiskach województwa świętokrzyskiego reprezentacja Polski U-17 zajęła czwarte miejsce w stawce ośmiu zespołów. Podopieczni Przemysława Małeckiego byli o krok od awansu do finału, z Belgią gola na 1:1 stracili w piątej minucie doliczonego czasu, potem przegrali karne, a w starciu o najniższy stopień podium po pasjonującej walce ulegli Portugalii 3:4. Nie wynik był jednak najważniejszy, trenera cieszy postęp czyniony przez zawodników.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Jerzy Tomal z Lecha Poznań i Bartłomiej Kafel z Cracovii zostali dodatkowo powołani przez trenera Marcina Dornę do reprezentacji Polski U-16 na zgrupowanie w Wałbrzychu i towarzyski dwumecz z Czechami. Wyżej wymienieni zawodnicy zastąpili w kadrze kontuzjowanych Kacpra Smorgola (RB Leipzig) oraz Briana Woschka (Bayer Leverkusen).

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 pokonała w meczu rewanżowym Węgry 2:0. O zwycięstwie biało-czerwonych zadecydowały trafienia Filipa Marchwińskiego i Jakuba Górskiego. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Przemysława Małeckiego ponieśli porażkę 1:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności