Reprezentacja U16 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-16

U-16: Bezbramkowy remis z Kolumbią

05.04.2019

W ostatnim starciu w ramach turnieju UEFA Development reprezentacja Polski do lat 16 zremisowała bezbramkowo z Kolumbią w Zambrowie. Przypomnijmy, że w ramach regulaminu rozgrywek w razie podziału punktów o bonusowe "oczko" drużyny walczyły w serii rzutów karnych. W jedenastkach lepsi okazali się rywale biało-czerwonych (5:3) i Polacy zakończyli turniej na trzecim miejscu. W poprzednich spotkaniach podopieczni Marcina Dorny ulegli Turcji (0:2) i pokonali Grecję (2:1).

Reprezentacja młodzieżowa U-16

W drugim meczu turnieju UEFA Development reprezentacja Polski do lat 16 zrehabilitowała się i odniosła zwycięstwo. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Dornę pokonał Grecję 2:1 w Wysokiem Mazowieckiem. Pierwszą bramkę zdobył Patryk Gogół, a później podwyższył Filip Borowski. W ostatnim meczu biało-czerwoni zagrają z Kolumbią (5 kwietnia o godzinie 11:00 w Zambrowie).

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Od przegranej rozpoczęła reprezentacja Polski do lat 16 turniej UEFA Development. Szansę zrehabilitowania się podopieczni trenera Marcina Dorny będą mieli w środę o godzinie 11:00. Biało-czerwoni w drugim spotkaniu zmierzą się z Grecją w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Transmisja meczu dostępna będzie tylko na Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Od przegranej reprezentacja Polski do lat 16 rozpoczęła zmagania w turnieju UEFA Development. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Marcina Dorny ulegli Turcji 0:2. W następnym meczu biało-czerwoni (w środę o godzinie 14:00 w Wysokiem Mazowieckiem) zagrają z Grecją.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności