Reprezentacja U16 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-16

U-16: Powołania na turniej w Rumunii

18.04.2019

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Marcin Dorna podał listę powołanych zawodników na turniej w Rumunii. Polacy zagrają z Chorwacją (7 maja o godzinie 15:00), Rumunią (9 maja o godzinie 17:00) oraz Norwegią (11 maja o godzinie 13:00). Wszystkie mecze odbędą się w miejscowości Buftea.

Centralna Liga Juniorów

Mecze Legii Warszawa z Wisłą Kraków, bez względu na poziom rozgrywkowy, zawsze dostarczają ogromnych emocji. Wśród seniorów niedawno górą była „Biała Gwiazda”, która przy Reymonta wygrała aż 4:0. Teraz oba te kluby zmierzą się na polu juniorskim. Kibice mogą oczekiwać, że spotkanie będzie równie ciekawe. Transmisja na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 14:00.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

W ostatnim starciu w ramach turnieju UEFA Development reprezentacja Polski do lat 16 zremisowała bezbramkowo z Kolumbią w Zambrowie. Przypomnijmy, że w ramach regulaminu rozgrywek w razie podziału punktów o bonusowe "oczko" drużyny walczyły w serii rzutów karnych. W jedenastkach lepsi okazali się rywale biało-czerwonych (5:3) i Polacy zakończyli turniej na trzecim miejscu. W poprzednich spotkaniach podopieczni Marcina Dorny ulegli Turcji (0:2) i pokonali Grecję (2:1).

Reprezentacja młodzieżowa U-16

W drugim meczu turnieju UEFA Development reprezentacja Polski do lat 16 zrehabilitowała się i odniosła zwycięstwo. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Dornę pokonał Grecję 2:1 w Wysokiem Mazowieckiem. Pierwszą bramkę zdobył Patryk Gogół, a później podwyższył Filip Borowski. W ostatnim meczu biało-czerwoni zagrają z Kolumbią (5 kwietnia o godzinie 11:00 w Zambrowie).

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Od przegranej rozpoczęła reprezentacja Polski do lat 16 turniej UEFA Development. Szansę zrehabilitowania się podopieczni trenera Marcina Dorny będą mieli w środę o godzinie 11:00. Biało-czerwoni w drugim spotkaniu zmierzą się z Grecją w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Transmisja meczu dostępna będzie tylko na Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności