Reprezentacja U15 | mężczyźni

Letnia Akademia Młodych Orłów

Debiutanci z LAMO. „Pozytywny sygnał dla innych”

17.07.2018

Na razie są na drugim miejscu: w Ekstraklasie oraz w pierwszej i drugiej lidze. Michał Rakoczy miał 16 lat i 50 dni, Jan Biegański – 15 lat i 161 dni, a Bartosz Baranowicz – 15 lat i 128 dni, gdy zadebiutowali odpowiednio w Cracovii, GKS Tychy i Rozwoju Katowice. Oprócz tego, że ich pierwsze występy na profesjonalnym poziomie rozgrywek przypadły w odstępie pięciu dni w maju, mają ze sobą jeszcze jedną wspólną rzecz: są pierwszymi uczestnikami Letniej Akademii Młodych Orłów, którzy zaprezentowali się w seniorskim futbolu.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Javoria Jawor. W barwach tej drużyny kilka lat temu błyszczał w Turnieju o Puchar Tymbarku Patryk Kusztal. Dzisiaj jest on jednym z wygranych tegorocznych zmagań w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Jego drużyna, Zagłębie Lubin, okazała się najlepsza, a on jest jednym z kadrowiczów reprezentacji Marcina Dorny.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 pokonała w meczu rewanżowym Estonię 6:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Dornę zdobyli Kacper Kozłowski (dwie), Hubert Turski (dwie), Daniel Krasucki i Szymon Włodarczyk. W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności