Reprezentacja U15 | mężczyźni

Aktualności

Tydzień spędzony w Hiszpanii przez młodzieżowych reprezentantów Polski od U-15 do U-17 był nie tylko okazją do wsparcia ich rozwoju, ale i ciekawą konfrontacją nowych pokoleń piłkarzy z tymi, którzy już w piłkę nie grają. – Na zgrupowani byli Józef Młynarczyk, Jerzy Brzęczek, Czesław Michniewicz… Piłkarze mieli się do kogo zwrócić. Niektórzy wezmą ich rady do siebie, inni mniej, ale naszą rolą jest to, by im pokazać właściwą drogę – mówi Sebastian Mila, 38-krotny reprezentant kraju, który również był w sztabie szkoleniowym projektu Talent Pro.

Aktualności

W hiszpańskiej miejscowości San Pedro Del Pinatar trwa trzecie zgrupowanie Talent Pro. Najzdolniejsi zawodnicy z roczników 2003, 2004 i 2005 mieli okazję trenować przez ponad tydzień pod okiem selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski, a młodych piłkarzy odwiedził również sam Jerzy Brzęczek, który aktywnie uczestniczył w treningach. W sztabie szkoleniowym znalazło się też miejsce między innymi dla Sebastiana Mili, który udzielał swoim następcom przydatnych wskazówek.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informowaliśmy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenowali zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddaliśmy nasze łamy również piłkarzom, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Ostatnim bohaterem naszego cyklu jest Tomasz Pieńko z Zagłębia Lubin i reprezentacji do lat 16.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności