Reprezentacja U15 | mężczyźni

Aktualności

[WIDEO] Młoda Polska #7: Top 10 goli w CLJ i raport z młodzieżówek

11.12.2019

W magazynie Młoda Polska podsumowujemy październik i listopad w wykonaniu młodzieżowych reprezentacji Polski i zaglądamy do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Ze zmiennym szczęściem turnieje eliminacyjne do mistrzostw Europy kończyły kadry U-17 i U-19, natomiast zespół U-21 na półmetku zmagań plasuje się na drugiej lokacie w swojej grupie. Pierwsze oficjalne mecze rozegrała reprezentacja U-15, z kolei reprezentacja do lat 20 w meczach Turnieju Ośmiu Narodów pokazała, że potrafi grać z silnymi rywalami. Jesienne granie zakończyła również Centralna Liga Juniorów – w związku z tym prezentujemy najlepszą jedenastkę rundy i najpiękniejsze gole pierwszej części sezonu.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 dowodzona przez trenera Rafała Lasockiego przegrała dwa mecze z Irlandią 1:2. W czwartkowym spotkaniu biało-czerwoni spisali się jednak lepiej, niż we wtorkowym spotkaniu. – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu w czwartkowym meczu wyglądała bardzo dobrze. To był nasz najlepszy okres w całym tym dwumeczu – mówi szkoleniowiec juniorskiej kadry narodowej.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

W drugim towarzyskim meczu rozegranym przeciwko Irlandii reprezentacja Polski do lat 15 uległa rywalowi 1:2. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Marcel Szymański. W pierwszym starciu tych zespołów drużyna prowadzona przez Rafała Lasockiego także przegrała 1:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności