Reprezentacja U14 |

Tylko u nas

[WIDEO] Pozytywni rodzice. Tak trzeba wspierać małego piłkarza!

25.04.2018

KOR, czyli Komitet Oszalałych Rodziców – to określenie świetnie znają piłkarscy trenerzy, znają postronni obserwatorzy dziecięcych rozgrywek i wreszcie, niestety, znają sami mali zawodnicy i małe zawodniczki. Ale ta grupa „szalonych ludzi” przebranych w barwy Olimpii Szczecin pokazuje, że… można inaczej! Poznajcie bliżej ekstremalnie pozytywną ekipę rodziców-kibiców, którzy od kilku edycji ubarwiają rozgrywki organizowanego przez PZPN Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Centralna Liga Juniorów

Dziesięciu – tylu młodzieżowców wystąpiło od pierwszej minuty w niedawnym meczu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze. W tym kontekście spotkanie obu ekip w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie z założenia mają grać przyszli ligowcy, zapowiada się bardzo ciekawie. Kamery Łączy Nas Piłka nie mogą odpuścić tego starcia. Zapraszamy na transmisję na żywo w niedzielę o godzinie 12:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży