Reprezentacja U14 |

Letnia Akademia Młodych Orłów

Debiutanci z LAMO. „Pozytywny sygnał dla innych”

17.07.2018

Na razie są na drugim miejscu: w Ekstraklasie oraz w pierwszej i drugiej lidze. Michał Rakoczy miał 16 lat i 50 dni, Jan Biegański – 15 lat i 161 dni, a Bartosz Baranowicz – 15 lat i 128 dni, gdy zadebiutowali odpowiednio w Cracovii, GKS Tychy i Rozwoju Katowice. Oprócz tego, że ich pierwsze występy na profesjonalnym poziomie rozgrywek przypadły w odstępie pięciu dni w maju, mają ze sobą jeszcze jedną wspólną rzecz: są pierwszymi uczestnikami Letniej Akademii Młodych Orłów, którzy zaprezentowali się w seniorskim futbolu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

KOR, czyli Komitet Oszalałych Rodziców – to określenie świetnie znają piłkarscy trenerzy, znają postronni obserwatorzy dziecięcych rozgrywek i wreszcie, niestety, znają sami mali zawodnicy i małe zawodniczki. Ale ta grupa „szalonych ludzi” przebranych w barwy Olimpii Szczecin pokazuje, że… można inaczej! Poznajcie bliżej ekstremalnie pozytywną ekipę rodziców-kibiców, którzy od kilku edycji ubarwiają rozgrywki organizowanego przez PZPN Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Centralna Liga Juniorów

Dziesięciu – tylu młodzieżowców wystąpiło od pierwszej minuty w niedawnym meczu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze. W tym kontekście spotkanie obu ekip w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie z założenia mają grać przyszli ligowcy, zapowiada się bardzo ciekawie. Kamery Łączy Nas Piłka nie mogą odpuścić tego starcia. Zapraszamy na transmisję na żywo w niedzielę o godzinie 12:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży