Reprezentacja U18 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

[CLJ] Zagłębie samodzielnym liderem, emocje do ostatnich minut

17.09.2019

Największe powody do radości po szóstej serii spotkań w Centralnej Lidze Juniorów mają w Lubinie. Nie dość, że Zagłębie wygrało prestiżowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław, to jeszcze dzięki temu zwycięstwu zostało samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, z dziewiętnastu bramek szóstej kolejki aż dziewięć zostało zdobytych w ostatnich kwadransach.

Centralna Liga Juniorów

W ramach szóstej kolejki Centralnej Ligi Juniorów w niedzielę zagrają ze sobą dwie drużyny, których poczynania w tym sezonie ciężko jeszcze jednoznacznie zdefiniować. Czy Jagiellonię Białystok lub Koronę Kielce stać na medal? Pewne jest, że wygrany w niedzielnym spotkaniu będzie miał duże szanse wskoczyć na ligowe podium. Transmisja meczu na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W Centralnej Lidze Juniorów to była kolejka, w której przegrał lider i druga drużyna w tabeli. Oprócz sensacyjnych wyników można zobaczyć również piękne bramki oraz zwroty akcji. Zapraszamy do oglądania skrótów z piątej serii spotkań CLJ U-18.

PKO Ekstraklasa

W rodzinie Buksów bardziej znany jest jego brat – Adam, ale jedna bramka, którą zdobył przeciwko Jagiellonii Białystok, sprawiła, że też trafił do świadomości wielu kibiców PKO Ekstraklasy. Za jednym razem Aleksander Buksa zapisał się w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce oraz Wisły Kraków. – Spokój, chłodna głowa, nie tylko na boisku – charakteryzuje piłkarza trener Adrian Filipek.

Centralna Liga Juniorów

Aż dwanaście bramek padło w szalonym spotkaniu Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk. Mecz zakończony remisem przejdzie zapewne do historii Centralnej Ligi Juniorów, ponieważ sytuacja na boisku przy Oporowskiej zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pozostałe zespoły nie pozostawały dłużne,  jeżeli chodzi o grę w ofensywie. W ośmiu spotkaniach drugiej kolejki łącznie padło bowiem aż 39 goli!

Centralna Liga Juniorów

Dokładnie 69 dni musieli czekać fani młodzieżowej piłki na kolejny mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Wraz z początkiem czerwca zakończył się sezon, który zdominowali młodzi piłkarze Korony Kielce. Czy teraz będzie podobnie? Pierwsza próba już w piątkowe popołudnie, a rywalem będzie Górnik Zabrze. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka od godziny 16:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności