Reprezentacja U17 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

Lider z Wrocławia odniósł piąte z rzędu zwycięstwo i ma już pięć punktów przewagi nad drugim miejscem w tabeli. W Krakowie natomiast górą w derbach ponownie były „Pasy”. W tej kolejce odbyło się tylko sześć spotkań. Mecze Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków i Arka Gdynia – Lech Poznań zostały przełożone na późniejszy termin.

Centralna Liga Juniorów

Nie rozpieszczali kibiców w miniony weekend młodzi piłkarze, jeżeli chodzi o strzeleckie popisy. Na siedmiu stadionach padło łącznie 15 bramek. Nie znaczy to jednak, że fani śledzący rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów nudzili się. Wręcz przeciwnie – punkty pogubiły Legia, Wisła czy też Korona. Samodzielnym liderem jest więc w tej sytuacji Śląsk Wrocław. Mecz Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok odbędzie się zaś w późniejszym terminie.

Centralna Liga Juniorów

Nie zatrzymują się młodzi piłkarze Śląska Wrocław i Wisły Kraków. Te dwie drużyny rozegrały w tym sezonie trzy spotkania i zanotowały trzy zwycięstwa! W trzeciej kolejce najefektowniej wypadł jednak UKS SMS Łódź, który wbił rywalom aż siedem bramek! Zapraszamy do obejrzenia wszystkich goli z weekendowych meczów Centralnej Ligi Juniorów!

Centralna Liga Juniorów

W meczu drugiej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe 1:0 z Górnikiem Zabrze. Jedyną bramkę spotkania zdobył w 25. minucie Michał Szmigiel. Mecz był na żywo transmitowany na kanale Łączy Nas Piłka. Poniżej można obejrzeć go z odtworzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności