Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Przed nami bardzo ważne spotkanie. Przegraliśmy istotne starcie z Serbią, przez co szanse na pierwsze miejsce są niewielkie. Liczymy na dobry mecz w naszym wykonaiu, lepszą postawę niż przeciwko Serbom. Mam nadzieję, że pokażemy dobrą piłkę i że zadowolimy kibiców – powiedział trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz o meczu z Bułgarią (wtorek, godz. 18), dla którego najbliższy pojedynek w eliminacjach UEFA Euro U-21 będzie ostatnim w roli szkoleniowca młodzieżówki.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Robert Gumny w niedzielę opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21 odbywające się w Gdańsku. Obrońca kadry młodzieżowej w piątkowym meczu z Serbią został napomniany żółtą kartką, która wykluczyła go z występu w kolejnym meczu. W związku z tym Gumny powrócił do klubu, gdzie dołączy do drużyny. Biało-czerwoni zagrają natomiast z Bułgarią 13 października o godz. 18:00 w Gdyni.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– To było bardzo trudne spotkanie, ale przegraliśmy po prostym błędzie, którego absolutnie można było uniknąć. Niestety nie udało nam się zdobyć bramki. Nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji w pierwszej połowie. W drugiej były momenty, które można było zamienić na gola, ale tego nie udało się wykonać. To dla nas bardzo smutny wieczór, bo przegraliśmy bardzo ważny mecz. Sytuacja w tabeli jest teraz skomplikowana. Nic do końca nie zależy do nas. Przed nami dwa spotkania, trzeba zrobić wszystko, żeby jak najlepiej zagrać mecz z Bułgarią. Potem musimy spojrzeć w tabelę, bo wiele zmieniło się po tej naszej porażce – powiedział trener Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Bez punktów wrócili z kolejnego meczu kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 reprezentanci Polski do lat 21. Biało-czerwoni przegrali z Serbią 0:1, a gola na wagę zwycięstwa zdobył dla rywali Veljko Nikolić. Kolejne starcie podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają już na własnym terenie. We wtorek o godzinie 18:00 na stadionie w Gdyni Polacy zagrają z Bułgarią.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W piątek reprezentacja Polski do lat 21 rozegra kolejne spotkanie w kwalifikacjach do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Serbia, która pożegnała się już z szansami na awans. – Czeka nas z pewnością niezwykle trudne spotkanie, mimo zmian, które także nastąpiły w zespole naszego rywala – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener Czesław Michniewicz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności