Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Po zdobyciu jednego punktu w meczu z Rosją (2:2) podopieczni Czesława Michniewicza pojechali do Łodzi, gdzie zmierzyli się z Serbią. Nasza kamera towarzyszyła zawodnikom na każdym kroku. Zapraszamy do obejrzenia kulisów ze zwycięskiego spotkania reprezentacji Polski U-21. Gola na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Bogusz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 znakomicie spisała się w czwartym meczu eliminacji mistrzostw Europy. W Łodzi na stadionie Widzewa biało-czerwoni pokonali Serbię, a decydującą bramkę w drugiej połowie zdobył Mateusz Bogusz. Piłkarze trenera Czesława Michniewicza z dziesięcioma punktami na koncie są liderem grupy piątej.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Mateusz Bogusz został bohaterem czwartego spotkania kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy U-21. Trafienie zawodnika Leeds United w meczu z Serbią dało biało-czerwonym komplet punktów i pozwoliło utrzymać pozycję lidera w grupie. – Najłatwiej budować drużynę, jeśli się wygrywa. Tworzą się nowi liderzy – powiedział po meczu trener kadry Czesław Michniewicz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności