Reprezentacja U21 | mężczyźni

Aktualności

Maj i czerwiec były miesiącami, w których piłka młodzieżowa wyszła na pierwszy plan. Na stadionach w Polsce zostały rozegrane Mistrzostwa Świata U-20, z kolei reprezentacja Polski U-21 pokazała się z pozytywnej strony podczas Mistrzostw Europy we Włoszech. W czwartym odcinku magazynu Młoda Polska pytamy Czesława Michniewicza co dalej z kadrą do lat 21, prezentujemy fragment odprawy Jacka Magiery po przegranym meczu z Włochami, pokazujemy bramki ze zwycięskiego turnieju kadry U-15 i zaglądamy do młodzieżowej piłki klubowej.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

JEDEN MECZ. Reprezentantom Polski U-21 zabrakło jednego dobrego spotkania, aby osiągnąć cele, jakimi byłyby awanse na Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz do półfinałów mistrzostw Europy. Nasza kamera towarzyszyła podopiecznym Czesława Michniewicza na każdym kroku – byliśmy na odprawach, w hotelu, szatniach, stadionach, a efekty naszej pracy możecie obejrzeć na Youtube.

Aktualności

Ile było bezbramkowych remisów w fazie grupowej młodzieżowych Mistrzostw Europy? Czy reprezentacja Rumunii do lat 21 występowała kiedykolwiek w turnieju piłkarskim na Igrzyskach Olimpijskich? Kto najlepiej dryblował w fazie grupowej? Czym wyróżnili się Mateusz Wieteska i Krystian Bielik? Jaka jest średnia bramek po rozegraniu fazy grupowej? Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń turnieju przed decydującymi spotkaniami.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jednym z największych zwycięzców mistrzostw Europy U-21 w naszej reprezentacji jest z pewnością Krystian Bielik. – Spodziewałem się, że o Krystianie będzie kiedyś tak głośno. Szkoda tylko, że ten turniej dla niego i naszej kadry już się skończył – mówi Łączy Nas Piłka Dawid Dębowski, pierwszy trener Krystiana w Górniku Konin.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Nie takiego wyniku w meczu z Hiszpnią na UEFA Euro U-21 spodziewał się kapitan polskiego zespołu, Szymon Żurkowski. Pomocnik, który zamienia Górnika Zabrze na Fiorentinę po porażce biało-czerwonych (0:5) na zakończenie fazy grupowej włoskiego turnieju był wyraźnie przygnębiony i z trudem docierało do niego, że to już koniec istnienia drużyny Czesława Michniewicza.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski U-21 przegrała 0:5 z Hiszpanią i zakończyła przygodę na mistrzostwach Europy we Włoszech. Na listę strzelców wpisali się: Pablo Fornals, Mikel Oyarzabal, Fabian Ruiz, Dani Ceballos i Borja Mayoral. Prezentujemy bramki z tego spotkania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności