Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

U-21: Dodatkowe powołanie na zgrupowanie i mecz z Łotwą

04.11.2020

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Maciej Stolarczyk poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie oraz mecz kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2012 dla Kacpra Kozłowskiego (Pogoń Szczecin). Biało-czerwoni zmierzą się z Łotwą 17 listopada o godz. 17:30 na Stadionie Miejskim w Łodzi.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Listopadowy mecz reprezentacji Polski do lat 21 z Łotwą będzie dla trenera Macieja Stolarczyka pierwszym w roli szkoleniowca tego zespołu. W rozmowie z Łączy Nas Piłka nowy sternik kadry młodzieżowej opisuje swoją wizję prowadzenia drużyny, wyjaśnia decyzje personalne oraz przedstawia skład sztabu szkoleniowego. – Byłem gotowy na to wyzwanie, nawet, gdy zostało przyspieszone. Piłkarzy, którzy występują w kadrze młodzieżowej, znam bardzo dobrze – zapewnia.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Maciej Stolarczyk ogłosił pełną listę zawodników powołanych na zgrupowanie i mecz kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Biało-czerwoni zagrają z Łotwą 17 listopada o godz. 17:30 na Stadionie Miejskim w Łodzi.

PKO Ekstraklasa

To był jeden z najciekawszych transferów letniego okienka transferowego w PKO Ekstraklasie: kontrakt ze Śląskiem Wrocław podpisał urodzony w Monachium, lecz mający na koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Polski Marcel Zylla, który połowę życia spędził w szkółce Bayernu. – Nauczyli mnie mentalności zwycięzców. Dla mnie najważniejszą sprawą w rozwoju jest radość z gry. Nie ma radości, nie ma rozwoju – mówi Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Z wielkimi nadziejami w hiszpańskim Logrono wyczekują na debiut w miejscowym zespole Mateusza Bogusza. Młodzieżowy reprezentant Polski na początku października zamienił Wyspy Brytyjskie na Półwysep Iberyjski. – Bogusz to świetny transfer Logrones, swoją jakością będzie w stanie odwrócić losy meczu – mówi Sergio Moreno, hiszpański dziennikarz „Rioja Radio Cadena Ser”, który od początku obserwuje sprawę przejścia Mateusza Bogusza do nowego klubu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności