Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

[WYWIAD] Michał Skóraś: To dla mnie czas, by się pokazać

15.11.2020

Michał Skóraś sezon 2018/2019 spędził na wypożyczeniu do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, a jesień rozgrywek 2019/2020 w Rakowie Częstochowa. Po powrocie do Lecha Poznań początkowo nie dostawał zbyt wielu szans, ale w bieżącym sezonie jest coraz ważniejszą postacią „Kolejorza”. Jego dobra postawa przełożyła się na powołanie do reprezentacji Polski U-21. – Dla mnie to czas, żeby się trochę pokazać. Chciałbym tę okazję wykorzystać jak najlepiej. Liczę, że dostanę szansę debiutu – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 mimo październikowych potknięć w spotkaniach z Serbią i Bułgarią wciąż walczy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Aby zapewnić sobie promocję z drugiego miejsca w grupie, musi w klasyfikacji zespołów z tej pozycji wyprzedzić cztery drużyny. Sprawdzamy, co musi się stać, by biało-czerwoni osiągnęli swój cel, analizując sytuację w innych grupach.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że piątkowe wyniki badań na obecność wirusa SARS-CoV-2 wśród zawodników i sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski do lat 21 w przypadku Tomasza Makowskiego dały wynik pozytywny. Zawodnik, zgodnie z obowiązującym protokołem postępowania COVID-19, został odizolowany od zespołu w trybie natychmiastowym, a w sobotę rano opuścił zgrupowanie kadry narodowej. Żaden z pozostałych zawodników i członków sztabu szkoleniowego nie uzyskał wyniku pozytywnego.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Tymoteusz Puchacz po mistrzostwach świata do lat 20 długo czekał na powołanie do reprezentacji Polski U-21. Swoją szansę otrzymał we wrześniu i bardzo szybko stał się jednym z najważniejszych ogniw w tym zespole. – Na spotkanie z Łotwą nie trzeba będzie nas dodatkowo motywować. Każdy z nas ma swoje ambicje, gramy dla Polski, jesteśmy reprezentantami kraju. To do czegoś zobowiązuje – mówi przed ostatnim meczem kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Maciej Stolarczyk poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie i mecz kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 dla Krzysztofa Bąkowskiego (Lech Poznań). Biało-czerwoni zagrają z Łotwą 17 listopada o 17:30 na Stadionie Miejskim w Łodzi.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Maciej Stolarczyk poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie i mecz kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 dla Maksymiliana Sitka (Podbeskidzie Bielsko-Biała). Biało-czerwoni zagrają z Łotwą 17 listopada o 17:30 na Stadionie Miejskim w Łodzi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności