Reprezentacja U21 | mężczyźni

Tylko u nas

[WIDEO] Dziesięć pamiętnych meczów młodzieżowych reprezentacji!

08.05.2020

Zwycięstwa z europejskimi potęgami, takimi jak Niemcy, Portugalczycy czy Włosi? Wielkie mecze na turniejach, a może wygrane, po których młodzi Polacy podnosili puchary? W ostatniej dekadzie młodzieżowe reprezentacje Polski rozegrały wiele meczów, które mocno zapadły w pamięć kibiców. W 12. odcinku magazynu „Młoda Polska” prezentujemy nasz subiektywny wybór dziesięciu spotkań, które zapisały się w historii polskiej piłki młodzieżowej. A który z tych meczów wam utkwił w pamięci najmocniej? Piszcie w komentarzach!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

O ile sytuacja związana z pandemią koronawirusa mocno ogranicza działania trenerów klubowych, o tyle w jeszcze gorszym położeniu wydają się być selekcjonerzy. Jak w takim razie wygląda plan działania trenera młodzieżowej kadry narodowej, kiedy jego podopieczni nie grają? Na czym obecnie skupiają uwagę sztaby reprezentacji? Co analizują? W jaki sposób? Swój punkt... obserwacji dla Łączy Nas Piłka przedstawia Czesław Michniewicz, trener reprezentacji U-21.

Reprezentacje młodzieżowe

Epidemia koronawirusa wywróciła do góry nogami nie tylko kalendarz seniorskich rozgrywek piłkarskich. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku młodzieżowych reprezentacji Polski, rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, czy inicjatyw PZPN skierowanych do młodych zawodników. Tematem „podcastowego” odcinka magazynu Młoda Polska będą właśnie te zmiany – zarówno na polu reprezentacyjnym, jak i klubowym.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności