Reprezentacja U21 | mężczyźni

FORTUNA Puchar Polski

W Totolotek Pucharze Polski ominął tylko jedno spotkanie, w PKO Ekstraklasie w większości meczów wychodził w pierwszym składzie. Lewy obrońca Cracovii stał się jej podstawowym młodzieżowcem, choć nie był to dla Kamila Pestki łatwy sezon. Najważniejsze było jednak zwieńczenie: zdobyte trofeum i miano najlepszego zawodnika finału.

Aktualności

Stało się! Przemysław Płacheta będzie od nowego sezonu zawodnikiem Norwich, a więc klubu, który właśnie spada z Premier League. Skrzydłowy młodzieżowej reprezentacji Polski zagra zatem na zapleczu angielskiej ekstraklasy razem z innymi polskimi zawodnikami. Występujący ostatnio w Śląsku Wrocław zawodnik podpisał z „Kanarkami” czteroletni kontrakt.

PKO Ekstraklasa

Film instruktażowy z Kamilem Jóźwiakiem w roli głównej, na temat tego jak zaistnieć w piłce, mógłby posłużyć za materiał wielu młodym zawodnikom, planującym swoją przyszłość z futbolem. Pochodzący z Chociszewa skrzydłowy nie grzeszył sylwetką sportową, co dziś, patrząc na jego wygląd, może wywołać jedynie uśmiech na ustach. Coraz więcej i częściej mówi się o wyjeździe skrzydłowego z Lecha Poznań, w którym stał się wiodącą postacią.

PKO Ekstraklasa

Daniel Ściślak chciałby pójść drogą Szymona Żurkowskiego, który dzięki dobrym występom w Górniku Zabrze podpisał kontrakt w Serie A. 20-letni pomocnik rozgrywa pierwszy sezon w ekstraklasie i chciałby w kolejnych rozgrywkach być już mocnym punktem śląskiej drużyny. – W ostatnich miesiącach moja kariera nabrała rozpędu – przyznaje zawodnik Górnika.

Tylko u nas

W ostatnich tygodniach Przemysław Płacheta stał się jednym z liderów Śląska Wrocław. W ligowym starciu z Cracovią zdobył dwie bramki, dorzucając do nich asystę i po przerwie w rozgrywkach prezentuje znakomitą formę. Śląsk walczy o kwalifikację do europejskich pucharów, a sam Płacheta skupia się jedynie na tym celu. – Chcę skoncentrować się na tym, żeby z obecną drużyną osiągnąć jak najlepsze rezultaty. O przyszłości na razie nie myślę, sama przyjdzie – zaznacza w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Aktualności

Komitet Wykonawczy UEFA spotkał się na wideokonferencji i podjął decyzje dotyczące regulacji, formatów, kalendarza i miejsc spotkań różnych rozgrywek klubowych oraz międzynarodowych UEFA. Przedstawiamy najważniejsze decyzje dotyczące terminów oraz rozwiązań dotyczących m.in. UEFA EURO 2020, Ligi Narodów 2020/21, młodzieżowych Mistrzostw Europy (U-21) oraz Ligi Mistrzów i Ligi Narodów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności