Reprezentacja U21 | mężczyźni

Tylko u nas

Patryk Klimala przerwę w rozgrywkach spowodowaną pandemią koronawirusa wykorzystał w najlepszy możliwy sposób. Nadrobił zaległości treningowe, które były zauważalne po dołączeniu do Celticu FC na początku roku, a pierwsze zdjęcia nowego oblicza Klimali zdziwiły wiele osób. Praca nie poszła na marne, bo za byłym zawodnikiem Jagiellonii Białystok bardzo udany okres przygotowawczy, a także premierowe trafienie dla zespołu z Glasgow. Z urodzonym w Świdnicy napastnikiem młodzieżowej reprezentacji Polski porozmawialiśmy o jego pierwszej, bardzo dziwnej rundzie w nowym klubie, treningach indywidualnych, współpracy z trenerem Lennonem, przycisku Scotta Browna oraz zbliżającym się zgrupowaniu i meczach z Estonią i Rosją.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że uruchomiony został proces akredytacji dla przedstawicieli mediów na mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 Polska – Rosja. Biało-czerwoni zagrają z Rosjanami 8 września o 18:00 na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź (al. Piłsudskiego 138).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz ogłosił pełną listę zawodników powołanych na najbliższe mecze kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Biało-czerwoni zmierzą się z Estonią (4 września, 18:00, Parnu) oraz Rosją (8 września, 18:00, Łódź).

Federacja

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że wrześniowe akcje szkoleniowe młodzieżowych reprezentacji Polski zostają odwołane. Swoje mecze zgodnie z planem rozegrają jedynie reprezentacja Polski do lat 21 i kadra U-19. Obie drużyny obowiązywać będą jednak wytyczne określone w protokole UEFA „Return to play”, a także „Protokół postępowania podczas akcji szkoleniowych PZPN”.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trener reprezentacji Polski U-21 Czesław Michniewicz powołał już piłkarzy grających w zagranicznych klubach na najbliższe mecze eliminacyjne z Estonią (04.09, godz. 18:00) i Rosją (08.09, godz. 18:00). Po raz pierwszy w kadrze znalazł się Jakub Kiwior, grający w słowackiej Żilinie. – Dla mnie powołanie do młodzieżówki to wielki zaszczyt – mówi pochodzący z Tychów defensor.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności