Reprezentacja U21 | mężczyźni

PKO Ekstraklasa

Przeszedł podobną drogę co Krzysztof Piątek, bo też postawił na piłkarską szkołę w Lechii Dzierżoniów. W juniorach Jagiellonii Białystok strzelał jak na zawołanie i szybko trafił pod opiekę Michała Probierza. Najlepszą reklamę wystawił sobie grając w Wigrach Suwałki. Patryk Klimala drugi sezon walczy o miano napastnika numer jeden w „Jadze”. Niedawno zyskał też zaufanie selekcjonera reprezentacji Polski U-21 Czesława Michniewicza.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż trwa proces akredytacyjny na mecze reprezentacji Polski U-21 w ramach kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2020 przeciwko Rosji i Serbii. Biało-czerwoni z Rosją zagrają 11 października o godz. 16:00 czasu polskiego w Jekaterynburgu, a z Serbią zmierzą się 15 października o 18:00 w Łodzi.

Wywiady

Niektórzy to zauważyli, a część osób dopiero się o tym dowie. W trakcie ostatniej przerwy na mecze reprezentacji uwaga kibiców była skupiona głównie na pierwszej kadrze, częściowo może na tej do lat 21, która również rywalizowała w swoich eliminacjach mistrzostw Europy. Jednak młodsze roczniki, które rozpoczęły kolejny cykl pracy miały precyzyjne zadanie: jako drużyny przystosować się do gry trójką z tyłu.

Reprezentacje młodzieżowe

Tylko w magazynie Młoda Polska zobaczysz wszystkie bramki, jakie padały we wrześniowych meczach młodzieżowych reprezentacji Polski, od U-21 do U-17. Ponadto przed naszymi kamerami kulisy swojego debiutu we francuskim gigancie, Paris Saint-Germain, zdradził Marcin Bułka, a Patryk Dziczek przyznał, skąd otrzymał propozycję tego lata, zanim trafił do Lazio.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności