Reprezentacja U21 | mężczyźni

Aktualności

Paweł Raczkowski będzie jedynym reprezentantem polskich wśród sędziów na mistrzostwach świata U-20, które od 23 maja do 15 czerwca br. odbędą się w Polsce. Arbiter z Warszawy będzie pełnić funkcję VAR. Ta impreza zakończy sezon 2018/2019, który dla 36-letniego sędziego był bardzo udany.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Zapowiadają się niezwykle emocjonujące mistrzostwa i bardzo się cieszymy, że będziemy ich częścią. Zagramy z najlepszymi europejskimi reprezentacjami, a dla młodych zawodników to świetna okazja, by rozpocząć swoje kariery, nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Przede wszystkim jednak liczę na to, że wielu z tych piłkarzy zagości wkrótce w pierwszej reprezentacji Polski – powiedział po ogłoszeniu listy zawodników powołanych na turniej finałowy mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2019 trener młodzieżowej reprezentacji Polski Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Za nami jeden z ostatnich ligowych weekendów w tym sezonie. Z goli cieszyli się Dawid Kownacki, który trafił do siatki w starciu z Borussią Dortmund, a także Paweł Bochniewicz, którego gol dał Górnikowi Zabrze niezwykle ważne zwycięstwo nad Miedzią Legnica. Sprawdź, jak radzili sobie młodzieżowi reprezentanci Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności