Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

[WIDEO] Nasze EURO #07 Hiszpania U21, defensywni pomocnicy i operacja medialna

28.04.2017

W siódmym odcinku magazynu „Nasze EURO” analizujemy pełną znanych nazwisk reprezentację Hiszpanii U21, w której trener Albert Celades ma do dyspozycji m.in. Marco Asensio, Saúla Ñígueza i Gerarda Deulofeu. Przyglądamy się też trzem graczom aspirującym do gry na niezwykle odpowiedzialnej pozycji numer 6 w kadrze Marcina Dorny. Na koniec przedstawiamy nieco kulisów pracy mediów w trakcie czerwcowego turnieju. Ich zainteresowanie już teraz jest bardzo duże – wszystko wskazuje na to, że finały UEFA EURO U21 2017 obsługiwać może nawet półtora tysiąca dziennikarzy z całego świata.

Puchar Polski

Dawid Kownacki ledwo skończył osiemnaście lat, Tomasz Kędziora był tuż przed dwudziestymi urodzinami. Już wtedy grali w hitach ligowych, zaliczyli kilka występów w europejskich pucharach, ale finał Pucharu Polski z 2015 roku był dla nich pierwszym tak wielkim meczem. Dla „Łączy Nas Piłka” reprezentanci Polski do lat 21 dzielą się swoimi wspomnieniami z ostatnich dwóch sezonów, gdy z Lechem Poznań grali na stadionie narodowym. 

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Już w czerwcu Bartosz Kapustka wybiegnie w reprezentacji Polski U21 na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Zanim jednak zmierzy się w fazie grupowiej ze Słowacją, Szwecją i Anglią, pomocnik Leicester stał się na dwa dni aktorem. Reprezentant Polski przyjechał do Krakowa nakręcić spot promujący wydarzenie.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

To już półmetek serii „Nasze EURO”. W szóstym odcinku przyglądamy się fenomenowi reprezentacji Macedonii U21, której awans na „polskie” mistrzostwa był zdecydowanie największą sensacją fazy eliminacji. Analizujemy też opcje, jakimi Marcin Dorna dysponuje na prawej stronie drugiej linii swojej drużyny, po czym przedstawiamy złożoność operacji transportowej i komunikacyjnej w Miastach Gospodarzach przy okazji tak dużego wydarzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży