Reprezentacja U21 | mężczyźni

Ekstraklasa

Mamy bardzo dobra drużynę, wygraliśmy bardzo trudną grupę, pokazaliśmy swoją siłę i na turniej do Polski pojedziemy powalczyć o najwyższe cele. Moim marzeniem jest zagrać w finale na stadionie Cracovii – deklaruje Jaroslav Mihalik, skrzydłowy reprezentacji Słowacji, a od stycznia tego roku także „Pasów”.

Federacja

Od drugiej połowy 2017 roku Polski Związek Piłki Nożnej zamierza zmienić strukturę kształcenia trenerów oraz uprościć proces nabywania licencji u podstaw piramidy szkoleniowej. - Zarząd PZPN chce zachęcić jak największą liczbę osób do uczestnictwa w kursach na podstawowym poziomie. Wierzymy, że przez to inaczej spojrzą na piłkę – tłumaczy Stefan Majewski, dyrektor sportowy.

I Liga

Dobre szkolenie w akademii Legii Warszawa sprawia, że korzysta na tym… I liga. Wielu piłkarzy stołecznej drużyny trafia bowiem na zaplecze LOTTO Ekstraklasy, gdzie odgrywa czołowe role, a do Warszawy wraca lepszym piłkarsko. Ten trend dotyczy jednak nie tylko zawodników ze szkółek mistrzów Polski. Coraz częściej do I ligi przychodzą gracze, którzy doświadczyli gry w Ekstraklasie, ale po prostu stali się tam ofiarami dużej konkurencji.

Federacja

Reprezentacja Polski do lat 21, przygotowująca się do UEFA EURO U21 Polska 2017, w marcu rozegra dwa mecze kontrolne. 23 marca podopieczni Marcina Dorny zmierzą się w Krakowie z Włochami, a 27 marca ich przeciwnikiem w Kielcach będzie reprezentacja Czech. Miło nam jest poinformować, że bilety na te spotkania po raz pierwszy będzie można kupić za pośrednictwem portalu Łączy nas piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży