Reprezentacja U21 | mężczyźni

Wywiady

[WYWIAD] Bartosz Kapustka: Dziś jestem silniejszy i chcę odmienić swoją sytuację w Leicester

10.07.2018

Dwa lata temu, tuż po mistrzostwach Europy we Francji, nazwisko Bartosza Kapustki było odmieniane przez wszystkie przypadki. Legendarny Gary Lineker po meczu z Irlandią Północną nazwał go nawet „cudownie utalentowanym 19-latkiem”. Wychowanek Tarnovii Tarnów od razu po Euro trafił do Leicester City, ale nie zdołał zadebiutować w Premier League, a ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w niemieckim SC Freiburg. W Bundeslidze również nie poszło mu tak, jakby chciał. Zagrał w zaledwie siedmiu meczach i strzelił jednego gola. Wydawało się, że latem może wrócić do Polski, ale dostał drugą szansę w Leicester. Specjalnie dla Łączy Nas Piłka – Bartosz Kapustka! Zapraszamy!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jan Bednarek po wielu miesiącach w końcu zanotował pierwszy występ w rozgrywkach Premier League. 22-letni obrońca rozegrał bardzo dobre zawody z Chelsea, co dodatkowo zostało jeszcze okraszone zdobytą bramką. Niestety w ostatnich fragmentach meczu rywale odwrócili losy meczu i wygrali 3:2. – Musimy przeanalizować mecz z Chelsea i już skupić się na przyszłych spotkaniach ligowych. Poza 10 minutami, w których straciliśmy trzy gole, rozgrywaliśmy dobre zawody – powiedział na antenie Canal+Sport Bednarek.

Tylko u nas

Jeśli dotychczas znaliście Kamila Grabarę wyłącznie z Twittera, Wasze spojrzenie na niego może być nieco skrzywione. Lekkoduch, pozbawiony pokory, z dużą dozą szydery i arogancji… W Liverpoolu postrzegają go jednak przede wszystkim jako bardzo dobrego bramkarza o godnym podziwu etosie pracy, który ma wszystko, aby być jednym z najlepszych w swoim fachu (Kamil by nas poprawił – najlepszym). Jaka jest prawdziwa twarz reprezentanta Polski do lat 21 i zawodnika Liverpoolu? Wiele osób może się zaskoczyć. Również pozytywnie. Poznajcie go bliżej. Zapraszamy!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Zobacz kulisy meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy do lat 21, w którym reprezentacja Polski na stadionie w Lublinie zmierzyła się z Litwą. Działo się! Biało-czerwoni zwycięzyli 1:0 po golu kapitana – Dawida Kownackiego.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała z Litwą 1:0 w kolejnym meczu kwalifikacji mistrzostw Europy. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Dawid Kownacki. Podopieczni trenera Czesława Michniewicza wykorzystali potknięcie Danii w starciu z Gruzją i objęli pozycję lidera grupy. Biało-czerwoni mają na koncie czternaście punktów w sześciu spotkaniach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży