Aktualności

U-21: Reprezentacja Polski poznała marcowych rywali

Reprezentacja10.03.2021 

Reprezentacja Polski do lat 21 w marcu odbędzie zgrupowanie w hiszpańskim San Pedro del Pinatar. Biało-czerwoni w meczach towarzyskich zmierzą się z kadrą Arabii Saudyjskiej U-20 oraz Austrią. Spotkania rozegrane zostaną 26 i 29 marca.

Drużyna prowadzona przez trenera Macieja Stolarczyka zgrupowanie rozpocznie w niedzielę, 21 marca. Zawodnicy i sztab szkoleniowy spotkają się tego dnia w Warszawie, a dzień później wylecą do hiszpańskiego San Pedro del Pinatar. Pozostaną tam do 30 marca.

W ramach zgrupowania młodzieżowa reprezentacja Polski rozegra dwa mecze towarzyskie. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie kadra narodowa Arabii Saudyjskiej do lat 20. Starcie to zaplanowano na 26 marca. Trzy dni później przeciwnikiem Polaków będzie reprezentacja Austrii U-21.

Trener Maciej Stolarczyk przedstawił już listę zawodników z klubów zagranicznych powołanych na marcowe zgrupowanie. Są to Bartosz Białek (VfL Wolfsburg), Mateusz Bogusz (UD Logrones), Jakub Kiwior (MSK Żilina), Patryk Peda (SPAL 2013) i Jakub Stolarczyk (Leicester City).


Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności