Aktualności

U-21: Mecz Polska – Estonia w Białymstoku

Reprezentacja24.07.2019 
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że pierwszy mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 na własnym terenie reprezentacja Polski do lat 21 rozegra na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się w nim z Estonią.

Starcie w Białymstoku odbędzie się 10 września i będzie drugim meczem w kwalifikacjach mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2019. Cztery dni wcześniej biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Łotwą. Będzie to pierwszy mecz kwalifikacyjny rozegrany w stolicy Podlasia.

– Cieszę się, że w Białymstoku odbędzie się tak prestiżowe wydarzenie. To także szansa na promocję miasta, Stadionu Miejskiego i budowanie sportowego wizerunku stolicy Podlasia. Serdecznie zapraszam wszystkich na ten mecz. Niech to wydarzenie stanie się prawdziwym świętem sportu w naszym mieście – powiedział Tadeusz Truskolaski, Prezydent Miasta Białegostoku.

>>> U-21: TERMINARZ MECZÓW REPREZENTACJI POLSKI <<<

Polski Związek Piłki Nożnej, organizator meczu przekaże pulę 1000 bezpłatnych biletów, które zostaną rozdystrybuowane do białostockich szkół. Pakiet bezpłatnych wejściówek otrzymają również białostockie kluby i szkółki piłkarskie.

Procesem dystrybucji biletów zajmuje się Polski Związek Piłki Nożnej, który rozpocznie ich sprzedaż na platformie www.bilety.laczynaspilka.pl na początku sierpnia. Dokładna data rozpoczęcia sprzedaży zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

W kwalifikacjach mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2019 reprezentacja Polski zmierzy się z Serbią, Rosją, Bułgarią, Estonią oraz Łotwą. Turniej finałowy zostanie rozegrany na Węgrzech i w Słowenii.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności