Aktualności

U-21: Mecz Polska – Białoruś odwołany

Reprezentacja11.03.2020 

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski do lat 21 z Białorusią, zaplanowane na 30 marca 2020 roku w Suwałkach, zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.

11 marca do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło oficjalne pismo z Białoruskiego Związku Piłki Nożnej. – Z uwagi na ryzyko zakażenia koronawirusem, Minister Sportu Białorusi podjął decyzję o ograniczeniu wizyt sportowców w kilku europejskich krajach, w tym Polsce. W związku z tym informujemy, iż towarzyski mecz reprezentacji do lat 21 Polska – Białoruś nie będzie mógł się odbyć. Liczymy na zrozumienie tej decyzji i przepraszamy za wszelkie komplikacje, jakie niesie ze sobą decyzja Ministerstwa Sportu Białorusi. Jesteśmy gotowi do współpracy oraz ustalenia nowego terminu tego spotkania towarzyskiego – czytamy w piśmie parafowanym przez Sekretarza Generalnego Białoruskiego Związku Piłki Nożnej Siarheia Zhardetskiego.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności