Aktualności

U-21: Kamil Grabara: Nie leżymy na łopatkach

Reprezentacja16.11.2018 
– Straciliśmy bramkę trochę na własne życzenie. Było widać, że rywal czeka na tę jedną kontrę. Portugalczycy dali nam trochę pograć, my się trochę zapędziliśmy, straciliśmy gola, ale równie dobrze w drugiej połowie mogliśmy bramkę zdobyć. W perspektywie dwumeczu ten jeden gol nie robi nam wielkiej różnicy. I tak na wyjeździe musimy trafić do siatki rywala – powiedział po meczu z Portugalią bramkarz reprezentacji Polski do lat 21 Kamil Grabara.

– Portugalczycy to drużyna jak każda inna, według mnie Dania była silniejsza. W Zabrzu przegraliśmy 0:1, nie powiem, że szczęścia zabrakło, bo różnie to spotkanie mogło się potoczyć. Nadzieje mamy wciąż takie, jak przed pierwszym gwizdkiem, bo dwumecz gra się 180 minut. Ok, przegraliśmy pierwszy mecz, ale to nie jest nokaut. Nasz zespół może jest liczony, ale nie leży na łopatkach. Do Portugalii polecimy z wiarą w awans – dodał.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności