Aktualności

U-21: Daniel Ściślak opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski

Reprezentacja13.11.2019 

Występujący na co dzień w Górniku Zabrze Daniel Ściślak opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21. Pomocnik młodzieżowej kadry narodowej nie wystąpi w starciach z Bułgarią i Czarnogórą z powodu częściowego pęknięcia łąkotki.

Uraz 19-letniego piłkarza, którego doznał jeszcze podczas pobytu w klubie, nie jest zbyt poważny, ale sztab medyczny kadry młodzieżowej podjął decyzję o zwolnieniu zawodnika ze zgrupowania reprezentacji Polski do lat 21. – Po badaniach zdecydowaliśmy, aby Daniel wyjechał ze zgrupowania i przeszedł w klubie dalsze badania. Zawodnik przyjechał do nas z urazem, przyjrzeliśmy się temu i nie podejmowaliśmy ryzyka związanego z jego ewentualnymi występami – tłumaczy lekarz reprezentacji młodzieżowej Mariusz Pietrzak.

Daniel Ściślak wystąpił w jednym meczu kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 przeciwko Estonii. Na boisku spędził 69 minut.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności