Aktualności

U-21: Akredytacje medialne na mecz Polska – Rosja

Reprezentacja26.08.2020 
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że uruchomiony został proces akredytacji dla przedstawicieli mediów na mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 Polska – Rosja. Biało-czerwoni zagrają z Rosjanami 8 września o 18:00 na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź (al. Piłsudskiego 138).

Zasady akredytacji

Aby akredytować się na spotkanie Polska – Rosja, należy zgłosić wniosek przez serwis media.pzpn.pl. Termin, do którego należy to uczynić, to 4 września, godz. 23:59. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, do dyspozycji dziennikarzy oddano 18 miejsc na trybunie prasowej, a także 16 miejsc dla fotoreporterów. Wszyscy dziennikarze i fotoreporterzy otrzymają indywidualną odpowiedź odnośnie akceptacji bądź odrzucenia ich wniosku.

Aktywności medialne

Przed meczem Polska – Rosja odbędzie się oficjalny trening (otwarty dla przedstawicieli mediów przez 15 minut) oraz konferencja prasowa z udziałem trenera reprezentacji Polski do lat 21 Czesława Michniewicza. Dziennikarze uczestniczący w treningu oraz konferencji zobowiązani są do zachowania zasad ostrożności i odpowiedniego dystansu. Zakazane jest umieszczanie jakichkolwiek przedmiotów (mikrofonów, telefonów, dyktafonów itp.) na stole konferencyjnym. Analogiczne zasady obowiązywać będą podczas pomeczowej konferencji prasowej. Po meczu Polska – Rosja nie będzie możliwości przeprowadzenia rozmów z zawodnikami w strefie mixed zone.

W razie pytań, do dyspozycji przedstawicieli mediów pozostaje rzecznik prasowy reprezentacji Polski do lat 21 Emil Kopański (emil.kopanski@pzpn.pl, tel. +48 731 982 415).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności