Aktualności

Kamil Grabara ponownie wypożyczony do Arhus GF

Reprezentacja28.09.2020 

Kamil Grabara wraca do rozgrywek w duńskiej Superlidze. Na wypożyczenie bramkarza reprezentacji Polski do lat 21 ponownie zdecydował się Arhus GF, który sprowadził go do siebie z Liverpoolu FC. Jego kontrakt obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021 – oficjalnie poinformował Arhus GF.

Przypomnijmy, że Kamil Grabara miał już możliwość występowania w drużynie Arhus GF. Miało to miejsce w sezonie 2018/2019. W duńskiej Superlidze polskiemu bramkarzowi wówczas udało się rozegrać 16 spotkań i zachować 6 czystych kont. Po zakończeniu wypożyczenia Grabara wrócił do Liverpoolu na Anfield Road, ale następnie trafił do innej drużyny – grał na zapleczu Premier League w Huddersfield.

Nowy zespół Kamila Grabary udanie rozpoczął rozgrywki w Superlidze. Arhus GF rozegrał dotychczas trzy spotkania, w których dwukrotnie zwyciężył i raz podzielił się punktami. Po trzech kolejkach zajmuje pozycję wicelidera ustępując jedynie Broendby IF. Kolejny mecz w lidze rozegra z Aalborgiem na wyjeździe (4 października o godzinie 16:00).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności