Aktualności

Sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20

Reprezentacja13.05.2019 
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 odbywa się wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony FIFA. Z racji tego, że nie będzie możliwy zakup wejściówek w kasach stadionowych, należy dokonywać zakupu z odpowiednim wyprzedzeniem.

Bilety można nabyć na stronie FIFA, wystarczy kliknąć <<<TUTAJ>>>.

Kibice będą mogli wydrukować zakupione bilety w domu, co oznacza, że każdy kto nabył wejściówki na oficjalnej stronie FIFA.com/tickets/U20WC, będzie mógł je ściągnąć i wydrukować używając swojego konta do zakupu biletów.

Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, sprawdzany przy wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to druga najstarsza impreza organizowana przez światowe władze piłkarskie i pierwsza pod egidą FIFA na polskiej ziemi. Poprzednie turnieje odkryły tak wielkie gwiazdy, jak Messi, Maradona. Iniesta, Griezmann, Salah czy Pique.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności