Aktualności

Już ponad 100 tysięcy biletów sprzedanych na Mistrzostwa Świata FIFA U-20

Reprezentacja13.03.2019 
Na ponad dwa miesiące przed meczem otwarcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 już ponad 100 tysięcy biletów zostało sprzedanych za pośrednictwem oficjalnej strony FIFA.

Najbardziej popularne wśród kupujących były: mecz otwarcia, finał i grupowe mecze Polaków. FIFA zachęca wszystkich fanów, aby odwiedzali stronę FIFA i sprawdzali na niej dostępność wejściówek na poszczególne spotkania. Bilety są dostępne w dwóch kategoriach, zaczynają się od 10 złotych. Dokładne ceny podane są: tutaj.

Kibice będą mogli wydrukować zakupione bilety w domu, co oznacza, że każdy kto nabył wejściówki na oficjalnej stronie FIFA.com/tickets/U20WC będzie mógł je ściągnąć i wydrukować używając swojego konta do zakupu biletów.

Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, sprawdzany prze wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to druga najstarsza impreza organizowana przez światowe władze piłkarskie i pierwsza pod egidą FIFA na polskiej ziemi. Poprzednie turnieje odkryły tak wielkie gwiazdy jak Messi, Maradona. Iniesta, Griezmann, Salah czy Pique.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności