Aktualności

Bayern już w Chinach. "Lewy" rozpoczyna piłkarską podróż po Azji!

Reprezentacja17.07.2017 
Choć Bundesliga rusza dopiero na początku sierpnia, to już teraz przed Robertem Lewandowskim kilka istotnych meczów. Mowa o azjatyckim tournee Bayernu Monachium, w trakcie którego mistrzowie Niemiec – oprócz działań promocyjnych – będą mieli okazję rozegrać cztery spotkania towarzyskie z innymi europejskimi zespołami. Już od kilku lat można zauważyć, że w okresie letnim najlepsze ekipy Europy wyruszają do Azji, by spotkać się z tamtejszymi kibicami. Działania promocyjne wiążą się m.in. z rozegraniem spotkań towarzyskich. W tym roku Bayern zagra więc w Chinach i Singapurze z Arsenalem, Milanem oraz Interem.

Będą to kolejne okazje do jak najlepszego przygotowania się do sezonu 2017/18. Sezonu, który będzie drugim pod wodzą Carlo Ancelottiego. Wydaje się, że w tym sezonu margines błędu będzie bardzo niewielki, a punktem kulminacyjnym ma być zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Sam Robert Lewandowski potwierdził jednak już w trakcie Telekom Cup, że u niego wszystko w normie i nadal... strzela fantastyczne gole.


Teraz jednak kapitan reprezentacji Polski przebywa w Azji, gdzie powitały go setki kibiców. O entuzjazmie chińskich fanów Bayernu świadczą między innymi poniższe filmiki. Czas w Azji będzie dla Roberta niezapomnianym przeżyciem! 

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży