Aktualności

[U-19 KOBIET] Zgrupowanie przed turniejem eliminacji ME rozpoczęte

Reprezentacja08.09.2017 

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 rozpoczęła zgrupowanie przed turniejem eliminacji mistrzostw Europy, który odbędzie się w Gruzji. Drużyna Marcina Kasprowicza przygotowuje się do niego w podwarszawskim Pruszkowie.

– Zawodniczki w komplecie stawiły się na zbiórce, przeszły badania lekarskie i odbyły pierwszy zaplanowany trening – mówi trener zespołu. Polki w turnieju pierwszej rundy eliminacji mistrzostw Europy zagrają z Grecją, Gruzją i Rosją. Pierwsze z tych spotkań biało-czerwone rozegrają 12 września. Pięć dni później zmierzą się z Grecją, a 18 września ich przeciwnikiem będą Rosjanki. – Atmosfera w drużynie jest świetna. Od samego początku widać pełną mobilizację i chęć gry, z czego się bardzo cieszę – zaznacza Marcin Kasprowicz.


– Przed wylotem do Gruzji mamy zaplanowane jeszcze trzy jednostki treningowe. To czas, który musimy optymalnie wykorzystać, by jak najlepiej przygotować się do turnieju. Na tę chwilę skupiamy się na spotkaniu z Grecją. Chcemy zwycięsko rozpocząć turniej – zapowiada trener biało-czerwonych.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży