Aktualności

U-17 kobiet: wygrana w sparingu w Pruszkowie

Reprezentacja12.09.2019 

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 na zakończenie konsultacji szkoleniowej w Pruszkowie wygrała w sparingu z pierwszoligowym zespołem Stomilanki Olsztyn 3:1 po golach Karoliny Czyż, Wiktorii Kiszkis i Magdaleny Sobal.

– Jesteśmy zadowoleni z wykonanej na treningach pracy oraz z uzyskanego podczas gry kontrolnej progresu. Zawodniczki w większości zrealizowały założenia taktyczne, co miało przełożenie na prowadzone składne akcje ofensywne. Zadowalająca jest skuteczność w finalizacji ataków, gdyż w każdym meczu strzelamy kolejne bramki. Teraz najważniejsze jest, żeby na kolejne zgrupowanie wszystkie zawodniczki przyjechały zdrowe i w jak najlepszej formie. Przed nami eliminacje mistrzostw Europy – powiedział po meczu selekcjoner Marcin Kasprowicz.

Polska U17 – Stomilanki Olsztyn 3:1 (1:0)
W reprezentacji Polski zagrały: Oliwia Macała, Nadia Krezyman, Wiktoria Skrzypińska, Weronika Kaczor, Małgorzata Lichwa, Magdalena Sobal, Klaudia Zielińska, Anna Kodym, Karolina Czyż, Wiktoria Malinowska, Zuzanna Maronde, Natalia Wróbel, Milena Kazanowska, Katja Skupień, Daria Długokęcka, Oliwia Ogierman, Wiktoria Kiszkis, Aleksandra Dudziak, Aleksandra Cygan, Martyna Buś.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności