Aktualności

Wysokie zwycięstwo z Kosowem w Gold City Women's Cup

Reprezentacja01.03.2017 
Reprezentacja Polski kobiet pokonała Kosowo 5:0 w pierwszym meczu turnieju Gold City Women’s Cup rozgrywanym w Turcji! Gole strzelały Agnieszka Winczo, Katarzyna Daleszczyk, Anna Sznyrowska i dwie Anna Gawrońska.

Wynik spotkania mógł być zdecydowanie wyższy, jednak piłka po strzałach Winczo, Tarczyńskiej i Balcerzak zatrzymywała się na słupkach i poprzeczce bramki strzeżonej przez bramkarkę rywalek. W końcówce spotkania sędzia podyktowała rzut karny dla biało-czerwonych po faulu na Julii Matuschewski, który skutecznie wykonała Anna Gawrońska, ustalając wynik meczu. Niestety Matuschewski doznała w tej sytuacji kontuzji i nie wróciła na plac gry.
Kolejny mecz Polki zagrają w niedzielę 5 marca przeciwko reprezentacji Rumunii. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 15:30 czasu polskiego.
Kosowo - Polska 0:5 (0:2) 
Bramki: Winczo 6', Daleszczyk 25', Sznyrowska 61', Gawrońska 63', Gawrońska 90+2' (k.)
I połowa: Kiedrzynek - Sikora, Siwińska, Guściora, Kamczyk - Sałata, Daleszczyk, Zdunek - Winczo, Pajor, Tarczyńska
II połowa: Szymańska - Grad, Górnicka, Hajduk, Wiankowska, Balcerzak, Gawrońska, Grzywińska, Sznyrowska, Matuschewski, Chojnowski

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności