Aktualności

[TRANSMISJA] Reprezentacja Polski kobiet zagra z Białorusią. Transmisja na Łączy Nas Piłka!

Reprezentacja25.11.2016 
Towarzyskim meczem z Białorusią zakończą rok reprezentantki Polski. Spotkanie zostanie rozegrane już w najbliższą sobotę 26 listopada w Łęcznej, a transmisję wszyscy kibice będą mogli obejrzeć na portalu Łączy Nas Piłka!

Dla kobiecej reprezentacji Polski to był bardzo intensywny rok. Biało-czerwone rozegrały między innymi eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw Europy, zakończone na trzecim miejscu w grupie. Zmienił się również szkoleniowiec – w lipcu stery w kadrze przejął Miłosz Stępiński.

W 2016 roku Polki rozegrały 12 spotkań. Cztery z nich wygrały, trzy zremisowały a pięć przegrały. W eliminacjach mistrzostw Europy zajęły trzecie miejsce w grupie, ustępując Szwecji i Danii. Po zakończonych kwalifikacjach nastąpiła zmiana na stanowisku selekcjonera. Miejsce Wojciecha Basiuka zajął Miłosz Stępiński. Pod wodzą nowego trenera reprezentantki Polski zagrały jeden mecz, w którym pokonały Mołdawię 4:0. Do kadry po niemal dwóch latach nieobecności powróciła Katarzyna Kiedrzynek, na co dzień strzegąca bramki Paris Saint-Germain.

Ostatni mecz będzie kolejnym sprawdzianem dla biało-czerwonych. Rywalem będzie reprezentacja Białorusi, a spotkanie będzie transmitowane na portalu Łączy Nas Piłka. Starcie skomentują Hanna Urbaniak i Piotr Chołdrych. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności