Aktualności

[KADRA KOBIET] Zmiana w kadrze na mecz z Hiszpanią

Reprezentacja06.11.2019 

W Lublinie rozpoczęło się zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski, która we wtorek meczem z Hiszpanią zainauguruje eliminacje do mistrzostw Europy Anglia 2021. Z powodu kontuzji drużynę opuści Joanna Olszewska.

Zawodniczka GKS Katowice zadebiutowała w dorosłej reprezentacji Polski właśnie na Arenie Lublin w kwietniowym spotkaniu towarzyskim z Włochami i od tej pory jest regularnie powoływana przez selekcjonera Miłosza Stępińskiego. Niestety uraz kolana odniesiony na poniedziałkowym treningu z zespołem klubowym nie pozwoli jej na występ w spotkaniu z Hiszpanią.

Olszewską zastąpi Anna Rędzia z TME GROT SMS Łódź. 23-letnia piłkarka ostatni raz do kadry powołana była w lutym tego roku na turniej towarzyski Algarve Cup, ale nie dotarła na zgrupowanie z powodu złamania palca. Latem mistrzyni Europy do lat 17 z 2013 roku wróciła do Łodzi po czterech latach gry w AZS PWSZ Wałbrzych.

Biało-czerwone zagrają z Hiszpanią we wtorek o godzinie 18:00 na Arenie Lublin. Bilety w cenie 5, 10 i 20 zł można kupować za pośrednictwem strony bilety.lzpn.pl. W dniu meczu od godziny 10:00 będą czynne kasy stadionu. Transmisja na kanałach TVP Sport.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności