Aktualności

[KADRA KOBIET] Zdunek i Kaletka nie zagrają z Hiszpanią

Reprezentacja06.11.2019 

Po Joannie Olszewskiej kolejne dwie zawodniczki z powodu kontuzji opuszczą zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski, która w Lublinie przygotowuje się do wtorkowego meczu eliminacji mistrzostw Europy z Hiszpanią.

Na urazy narzekały Nikol Kaletka i Emilia Zdunek i po środowych badaniach okazało, że żadna z nich nie będzie mogła pomóc biało-czerwonym w starciu z Hiszpanią. Pomocniczka Medyka Konin ma naderwany mięsień prosty uda, a piłkarka Sevilli problem z przywodzicielem.

W ich miejsce selekcjoner Miłosz Stępiński dowołał Weronikę Zawistowską z Czarnych Sosnowiec i Klaudię Lefeld z Górnika Łęczna. W środę po południu ze zgrupowania wyjechała Joanna Olszewska, którą zastąpi Anna Rędzia.

Polki zmierzą się z Hiszpanią we wtorek o godzinie 18:00 na Arenie Lublin. Bilety w cenie 5, 10 i 20 zł można kupować za pośrednictwem strony bilety.lzpn.pl. W dniu meczu od godziny 10:00 będą czynne kasy stadionu. Transmisja na kanałach TVP Sport.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności