Aktualności

[GOLD CITY WOMEN'S CUP] Zwycięstwo Polek!

Reprezentacja07.03.2017 
Reprezentacja Polski kobiet wywozi z Turcji złote medale! Biało-czerwone po wtorkowym zwycięstwie 2:1 z Turczynkami wygrały turniej Gold City Women's Cup.

W pierwszej części meczu biało-czerwone były zespołem lepszym od Turczynek, ale nie potrafiły przekuć przewagi na gole. To rywalki wykorzystały sytuację sam na sam z Anną Szymańską i zdobyły pierwszą bramkę. Na szczęście po przerwie udało się zdecydowanie poprawić skuteczność. Julia Matuschewski popisała się bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego i piłka wpadła do siatki. Zdobywczyni wyrównującej bramki była również asystentką przy drugim golu. To po jej podaniu pięknym strzałem z dystansu Patrycja Balcerzak dała zwycięstwo naszej reprezentacji.
Podopieczne Miłosza Stępińskiego w trzech spotaniach wywalczyły 7 punktów. W pierwszym starciu pokonały 5:0 Kosowo, natomiast w drugim zremisowały 2:2 z Rumunią. Drugie miejsce w turnieju zajęły Rumunki, a trzecie gospodynie.
Turcja 1:2 Polska (1:0)
Bramki: Matuschewski, Balcerzak
Skład reprezentacji Polski: Szymańska - Sikora (Grad), Górnicka, Hajduk (Siwińska), Kamczyk (Wiankowska) - Daleszczyk, Zdunek (Balcerzak), Grzywińska, Tarczyńska - Pajor (Matuschewski), Winczo (Gawrońska)

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności