Reprezentacja WU19 | kobiety

Reprezentacja kobieca U-19

[U-19 KOBIET] Powołania na turniej kwalifikacyjny UEFA

13.09.2019

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Nina Patalon ogłosiła listę zawodniczek powołanych na zgrupowanie oraz turniej kwalifikacyjny UEFA European Women’s U-19 Championship. Polki zmierzą się z Chorwacją (2 października, 17:00, Sieradz), Bułgarią (5 października, 16:00, Bełchatów) oraz Szkocją (8 października, 15:00, Łódź).

Reprezentacja Fustalu

Umiarkowane słońce przywitało polskich futsalistów w Rydze. W stolicy Łotwy, w której mieszka ponad 600 tysięcy mieszkańców, w niedzielę rozpoczną się mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Biało-czerwoni w spokoju przygotowują się do pierwszego meczu z Rosją. Faworytem jest nasz rywal, ale przykład, jak wygrywać, dały inne nasze reprezentacje.

Reprezentacja kobieca U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 kobiet w drugim spotkaniu towarzyskim pokonała rówieśniczki z Czech 7:0. Mecz rozegrany został w Brzegu, a bramki dla Polek zdobyły Adriana Achcińska, Kinga Kozak, Amelia Bińkowska oraz po dwie Nikola Brzęczek i Natalia Padilla Bidas.

Reprezentacja kobieca A

Dziesięć najzdolniejszych polskich bramkarek spotkało się w podwarszawskim Pruszkowie na pierwszej takiej konsultacji. Można powiedzieć, że to moment historyczny, ponieważ nigdy wcześniej reprezentacyjne golkiperki i kandydatki na nie, nie trenowały cyklicznie wyłącznie w swoim własnym towarzystwie, bez koleżanek z pola. Projekt GK PRO to jedna z nowych inicjatyw Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja kobieca U-19

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Nina Patalon powołała dwadzieścia dwie zawodniczki na zgrupowanie, które rozpocznie się 26 sierpnia w Brzegu i w ramach którego biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie z równieśniczkami z Czech. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 18:00 w Grodkowie, a drugie 1 września o 17:00 w Brzegu.

Reprezentacja kobieca U-17

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Marcin Kasprowicz w miejsce Darii Długokęckiej i Weroniki Lewandowskiej na mecze towarzyskie ze Szwecją dowołał Martynę Buś z AZS Wrocław i Aleksandrę Dudziak z Medyka Konin. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 sierpnia o 18:00, a drugie dwa dni później o 11:00. Oba starcia zostaną rozegrane na Stadionie Miejskim w Ostródzie. 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności