Reprezentacja WU17 | kobiety

Reprezentacja kobieca U-17

U-17 kobiet: Porażka z Węgrami

08.10.2019

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 poniosła porażkę z Węgrami 0:1, a bramkę na wagę zwycięstwa w drugiej połowie zdobyła Blanka Bokor. Mimo przegranej biało-czerwone z drugiego miejsca awansowały do kolejnej rundy kwalifikacji. Wcześniej Polki wygrały z Kazachstanem 10:0 i pokonały Bułgarię 4:1.

Reprezentacja kobieca U-17

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 w pierwszym meczu turnieju kwalifikacji mistrzostw Europy wygrała z Kazachstanem aż 10:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobyły Anna Kodym, Natalia Wróbel (cztery), Wiktoria Kiszkis, Magdalena Sobal, Nadia Krezyman i samobójcze trafienie zanotowała Alyona Ivanova. W kolejnym meczu podopieczne trenera Marcina Kasprowicza zagrają z Bułgarią (5 października o godzinie 15:15).

Reprezentacja kobieca U-17

Kazachstan, Bułgaria i Węgry to rywale kobiecej reprezentacji Polski do lat 17 w turnieju I rundy kwalifikacji do młodzieżowych mistrzostw Europy, który biało-czerwone zainaugurują w środę. – Z każdym przeciwnikiem chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i zagrać skutecznie, by wszystkie spotkania zakończyć zwycięstwem – mówi selekcjoner Marcin Kasprowicz.

Centralna Liga Juniorów

W weekend 7-8 września ruszają rozgrywki Centralnej Ligi Juniorek U-17, które zastąpią dotychczasową Makroregionalną Ligę Juniorek Młodszych U-16. To zupełnie nowy rozdział w piłce kobiecej na poziomie młodzieżowym.

Centralna Liga Juniorów

Wynik 7:0 w starciu przedstawicieli dwóch topowych akademii, porażka mistrza Polski przed własną publicznością i niezwykły wyczyn Kacpra Głowieńkowskiego – pięć goli zdobytych w jednym meczu. W miniony weekend w CLJ nie brakowało pięknych goli, niespodzianek i dużych emocji. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności