Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

Ponad 100 długich, zimowych dni musieliśmy czekać na powrót do gry kobiecej Ekstraligi. Nareszcie jednak w najbliższy weekend najlepsze piłkarki w Polsce powrócą na ligowe areny. Wiosnę rozpoczną z przytupem, bo odbędą się starcia niezwykle istotne dla układu sił w tabeli. Oto pięć pytań przed najbliższą kolejką. Zapraszamy na transmisję meczu Czarni Sosnowiec - GKS Katowice w sobotę od godz. 12:15 na kanale Łączy nas piłka TV.

Ekstraliga kobiet

Najwięcej transferów? U beniaminka. Najwięcej sparingów? W drużynie, która walczy o utrzymanie. Ale najbardziej wzmocnili się ci, którzy wciąż śnią o mistrzostwie, mimo że do lidera tracą osiem punktów. Jak już jednak pokazał poprzedni sezon, osiem punktów to żadna przewaga. Transfery, komentarze, gry kontrolne - prezentujemy Skarb Kibica przed startem rundy wiosennej rozgrywek kobiecej Ekstraligi!

Reprezentacja kobieca A

W marcu i kwietniu przed kobiecą reprezentacją Polski ważne mecze z Mołdawią i Azerbejdżanem. Biało-czerwone muszą zdobyć komplet punktów, aby myśleć o historycznym awansie na mistrzostwa Europy, które odbędą się latem 2021 roku w Anglii. Już niestety wiadomo, że w tych spotkaniach nie zobaczymy Agnieszki Winczo. Przed rozpoczynającym się w niedzielę zgrupowaniem porozmawialiśmy z selekcjonerem Miłoszem Stępińskim.

Reprezentacja kobieca A

Brexit co prawda stał się już faktem, ale kompletnie nie widać tego w nowym odcinku naszego cyklu „Co tam w kobiecej”. Dużo piszemy bowiem o zbliżających się mistrzostwach Europy i meczu otwarcia, który odbędzie się w Teatrze Marzeń, czyli na Old Trafford, a także o „boomie” na kobiecą piłkę w Szkocji. Zaczynamy jednak od tego, co dla nas najważniejsze, czyli reprezentantek Polski. Gotowi?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności