Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

Drużyny Ekstraligi kobiet wciąż czekają na informację w kwestii kontynuacji bądź zakończenia sezonu. Ta będzie też zależeć od nich samych i od sytuacji, w jakiej się znajdują. – U nas nie ma problemów z treningami czy dostępem do obiektów sportowych. Wiemy jednak, że są zespoły, które z takimi kłopotami się borykają. Domyślam się, że im byłoby bardzo ciężko szybko wrócić do gry – zauważa Natasza Górnicka, kapitan lidera rozgrywek, Górnika Łęczna.

Reprezentacja kobieca A

Po siedmiu latach kapitan kobiecej reprezentacji Polski odchodzi z Paris Saint-Germain. Katarzyna Kiedrzynek nagrała dla kibiców klubu ze stolicy Francji specjalny film, jako że ze względu na przedwczesne zakończenie sezonu nie mogła się z nimi pożegnać osobiście. - Mam nadzieję, że nie będziecie źli, jeśli powiem, że na zawsze będę paryżanką - mówi w nim polska bramkarka.

Reprezentacja kobieca A

Skutki pandemii dają się we znaki zarówno w klubach piłkarskich, jak i wśród rolników, gdzie brakuje rąk do pracy. W Niemczech postanowiono połączyć oba te fakty. Zawodniczki klubu kobiecej Bundesligi SC Sand pomagały w zbiorze truskawek i szparagów. – Zrobiłyśmy furorę – śmieje się grająca w Sand Agnieszka Winczo. To właśnie Bundesliga ma największe szanse na dokończenie sezonu spośród wszystkich lig, w których występują reprezentantki Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności