Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

[WYWIAD] Dominika Grabowska: O transferze do Francji zadecydowało wsparcie rodziców

19.06.2020

Jest drugą reprezentantką Polski po Sylwii Matysik, która tego lata wyjeżdża z ligi polskiej. – Potrzebowałam zmiany – przekonuje Dominika Grabowska, chociaż decyzja o zagranicznym transferze wcale nie należała do łatwych. Od nowego sezonu 21-letnia pomocniczka będzie reprezentować barwy francuskiego Fleury 91, ale jeszcze w tym ma jeszcze szansę wygrać Puchar Polski z Górnikiem Łęczna.

Puchar Polski kobiet

Przed nami mecze półfinałowe kobiecego Pucharu Polski. W sobotę w Łodzi Czarni Sosnowiec zagrają z KKP Bydgoszcz, a w Ząbkach Górnik Łęczna zmierzy się z TME GROT SMS Łódź. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was dziesięć pytań na temat tych rozgrywek. Sprawdź, co wiesz o Pucharze Polski kobiet!

Reprezentacja kobieca A

- Zrobiłyśmy swoje i udowodniłyśmy na boisku, że jesteśmy najlepsze. Teraz pora, by do mistrzostwa dorzucić Puchar Polski - mówi królowa strzelczyń Ekstraligi kobiet po raz czwarty z rzędu, Ewelina Kamczyk. Z piłkarką Górnika Łęczna rozmawiamy m.in. o tym, czy w kolejnym sezonie nadal będzie grała w zespole z Lubelszczyzny, a także o rywalu w półfinale pucharowych rozgrywek - TME GROT SMS Łódź, który jako jedyny wyrwał zielono-czarnym punkty w lidze.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności