Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

- To będą zupełnie inne mecze niż ten z Hiszpanią. Nie oznacza to jednak, że będą łatwiejsze - mówi przed starciami eliminacji mistrzostw Europy z Mołdawią i Azerbejdżanem Dominika Grabowska. Z pochodzącą z podwarszawskiego Pruszkowa pomocniczką reprezentacji Polski porozmawialiśmy o jej długiej już przygodzie z kadrą, rekordach, jakie w niej pobiła, ale i obawach przed zamianą Ekstraligi na ligę zagraniczną. - Mam swoje marzenia, chcę spróbować i myślę, że czas najwyższy będzie podjąć wyzwanie - nie ukrywa Grabowska.

Reprezentacja kobieca A

Dwunaste i trzynaste trafienie w Bundeslidze zaliczyła Ewa Pajor, a drugie Małgorzata Mesjasz. Dla napastniczki reprezentacji Polski mecz przeciwko Jenie był setnym w barwach VfL Wolfsburg. Zapraszamy na ostatni raport kadrowiczki przed startem zgrupowania reprezentacji i meczami eliminacyjnymi z Mołdawią (7.03) i Azerbejdżanem (11.03).

Ekstraliga kobiet

Ponad 100 długich, zimowych dni musieliśmy czekać na powrót do gry kobiecej Ekstraligi. Nareszcie jednak w najbliższy weekend najlepsze piłkarki w Polsce powrócą na ligowe areny. Wiosnę rozpoczną z przytupem, bo odbędą się starcia niezwykle istotne dla układu sił w tabeli. Oto pięć pytań przed najbliższą kolejką. Zapraszamy na transmisję meczu Czarni Sosnowiec - GKS Katowice w sobotę od godz. 12:15 na kanale Łączy nas piłka TV.

Ekstraliga kobiet

Najwięcej transferów? U beniaminka. Najwięcej sparingów? W drużynie, która walczy o utrzymanie. Ale najbardziej wzmocnili się ci, którzy wciąż śnią o mistrzostwie, mimo że do lidera tracą osiem punktów. Jak już jednak pokazał poprzedni sezon, osiem punktów to żadna przewaga. Transfery, komentarze, gry kontrolne - prezentujemy Skarb Kibica przed startem rundy wiosennej rozgrywek kobiecej Ekstraligi!

Reprezentacja kobieca A

W marcu i kwietniu przed kobiecą reprezentacją Polski ważne mecze z Mołdawią i Azerbejdżanem. Biało-czerwone muszą zdobyć komplet punktów, aby myśleć o historycznym awansie na mistrzostwa Europy, które odbędą się latem 2021 roku w Anglii. Już niestety wiadomo, że w tych spotkaniach nie zobaczymy Agnieszki Winczo. Przed rozpoczynającym się w niedzielę zgrupowaniem porozmawialiśmy z selekcjonerem Miłoszem Stępińskim.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności