Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

[POBIERZ] Skarb Kibica Ekstraligi kobiet na rundę wiosenną 2020/21. Tylko u nas!

04.03.2021

Już w najbliższy weekend na boiska po przerwie zimowej wracają piłkarki Ekstraligi! Co się działo w klubach między rundami? Kto najbardziej szalał na rynku transferowym? Kto najlepiej radził sobie w meczach sparingowych? Przygotowaliśmy dla Was kompendium wiedzy o najwyższej klasie rozgrywkowej kobiet w kraju przed startem rundy wiosennej! Miłej lektury!

Reprezentacja kobieca A

Polki nie dały rady wywalczyć premierowego awansu na EURO. Reprezentacja Polski kobiet przegrała w Madrycie z Hiszpanią 0:3 w ostatnim, decydującym meczu eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwone zakończyły kwalifikacje na trzecim miejscu w tabeli. Bezpośredni awans wywalczyły Hiszpanki, a w barażach zagrają Czeszki.

Reprezentacja kobieca A

Polskie piłkarki nie dały rady sprawić sensacji i pokonać faworyzowanej Hiszpanii w swoim ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Europy w Anglii, ale mimo porażki 0:3 pozytywy w występie Polek w Madrycie dostrzega Katarzyna Kiedrzynek. – Presja była duża, a my pokazałyśmy, że potrafimy udźwignąć taki mecz mentalnie – przyznaje kapitan reprezentacji Polski.

Reprezentacja kobieca A

Kobieca reprezentacja Polski przegrała w Madrycie 0:3 z Hiszpanią i zakończyła eliminacje do mistrzostw Europy na trzecim miejscu w grupie. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie grać z tak mocnym rywalem jak równy z równym, ale mimo to próbowaliśmy i z tego jestem zadowolony – mówił po meczu selekcjoner Polek, Miłosz Stępiński.

Reprezentacja kobieca A

Trudno wyobrazić sobie bardziej wymagającego rywala na decydujący mecz eliminacji Euro 2022. Reprezentacja Polski kobiet we wtorek o godzinie 19:00 w Madrycie zmierzy się z Hiszpanią. Jedna z najlepszych drużyn Starego Kontynentu jest już pewna awansu na turniej finałowy mistrzostw Europy w Anglii. Biało-czerwone muszą zatem pokonać niepokonane, by wywalczyć przepustkę do baraży. Transmisja tego arcyważnego starcia w TVP Sport.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności