Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

Zrezygnowała z możliwości gry w jednym z włoskich klubów, który oferował jej bardzo korzystny kontakt, bo nie chciała zostawiać Górnika Łęczna w połowie sezonu. - Teraz każdy sobie pomyśli: „dostała taką ofertę, to trzeba było się spakować i wyjechać”. Pojawiło się jednak pytanie, co byłoby potem? - pyta kapitan mistrza Polski, Natasza Górnicka. W rozmowie z Łączy nas piłka opowiada także o roli asystentki szkoleniowca kobiecej kadry do lat 17.

Reprezentacja kobieca A

Kto z powodu podjadania przygotowywanych potraw szybko kończy swoją pomoc w kuchni, a kto mógłby zjeść 10 kilogramów sałatki warzywnej? Zadaliśmy reprezentantkom Polski dwa pytania: o to, czym są dla nich święta Bożego Narodzenia i jak je spędzą oraz co najczęściej nakładają na talerz. Sprawdźcie, co powiedziały, bo tego na pewno jeszcze o nich nie wiecie!

Aktualności

Na szczecińskiej Akademii Wychowania Fizycznego pracuje od lat, ale od teraz zmieni się jego tytuł: zamiast doktora Miłosz Stępiński, selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, został profesorem. – To dla mnie duże osiągnięcie, jestem chyba jednym z pierwszych trenerów w Polskim Związku Piłki Nożnej z tym tytułem – mówi.

Reprezentacja kobieca A

Najgłośniej jest zawsze o Ewie Pajor czy Katarzynie Kiedrzynek, ale to ona była cichą bohaterką poprzedniego sezonu. Stała się pewnym punktem reprezentacji Polski, strzeliła przepiękne gole w starciach z Irlandią i Bośnią. O zamiłowaniu do wślizgów, jedynym meczu w kadrze U-17, którym był finał mistrzostw Europy i o niedoszłym transferze do Francji porozmawialiśmy z Gabrielą Grzywińską. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności