Reprezentacja U16 | mężczyźni

Aktualności

[WIDEO] Brzęczek szlifuje talenty, Mila w nowej roli... Talent Pro 2020!

21.01.2020

W hiszpańskiej miejscowości San Pedro Del Pinatar trwa trzecie zgrupowanie Talent Pro. Najzdolniejsi zawodnicy z roczników 2003, 2004 i 2005 mieli okazję trenować przez ponad tydzień pod okiem selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski, a młodych piłkarzy odwiedził również sam Jerzy Brzęczek, który aktywnie uczestniczył w treningach. W sztabie szkoleniowym znalazło się też miejsce między innymi dla Sebastiana Mili, który udzielał swoim następcom przydatnych wskazówek.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informowaliśmy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenowali zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddaliśmy nasze łamy również piłkarzom, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Ostatnim bohaterem naszego cyklu jest Tomasz Pieńko z Zagłębia Lubin i reprezentacji do lat 16.

Aktualności

Na zgrupowaniu dla niemal 40 najzdolniejszych zawodników w trzech rocznikach (2003, 2004 i 2005) w czwartek wieczorem pojawił się Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski. To jednak następny dzień był kulminacją jego kolejnej wizyty i wsparcia dla projektu Talent Pro: z odprawami, treningami prosto z najważniejszej kadry i rozmową o tym, czym jest charakter na najwyższym poziomie futbolu.

Aktualności

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informujemy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenują zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddajemy nasze łamy również piłkarzom, którzy będą dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Dziś czas na Bartosza Krasuskiego z Legii Warszawa i reprezentacji do lat 15.

Aktualności

Golkiper z jedenastki stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej, defensor trzeciej drużyny na świecie, pomocnik, który strzelił gola Niemcom i na skrzydle trzykrotny mistrz Polski. Jakby tego było mało, to jeszcze doświadczeni ligowcy oraz niemal wszyscy selekcjonerzy kadr młodzieżowych, z zaplanowaną wizytą, rozmową oraz dwoma treningami poprowadzonymi przez trenera Jerzego Brzęczka. Tak w dużym skrócie wygląda sztab szkoleniowy projektu Talent Pro, którego trzecie zgrupowanie rozpoczęło się w niedzielę w hiszpańskim Pinatar.

Aktualności

W magazynie Młoda Polska podsumowujemy październik i listopad w wykonaniu młodzieżowych reprezentacji Polski i zaglądamy do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Ze zmiennym szczęściem turnieje eliminacyjne do mistrzostw Europy kończyły kadry U-17 i U-19, natomiast zespół U-21 na półmetku zmagań plasuje się na drugiej lokacie w swojej grupie. Pierwsze oficjalne mecze rozegrała reprezentacja U-15, z kolei reprezentacja do lat 20 w meczach Turnieju Ośmiu Narodów pokazała, że potrafi grać z silnymi rywalami. Jesienne granie zakończyła również Centralna Liga Juniorów – w związku z tym prezentujemy najlepszą jedenastkę rundy i najpiękniejsze gole pierwszej części sezonu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności