Reprezentacja U15 | mężczyźni

Aktualności

[TALENT PRO] Dziennik kadrowicza: Bartosz Krasuski

16.01.2020

Na „Łączy Nas Piłka” codziennie informujemy o przebiegu zgrupowania Talent Pro w hiszpańskim Pinatar, gdzie pod okiem trenerów kadr młodzieżowych trenują zawodnicy z trzech roczników: 2003, 2004 i 2005. Oddajemy nasze łamy również piłkarzom, którzy będą dzielili się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z uczestnictwa w tym projekcie. Dziś czas na Bartosza Krasuskiego z Legii Warszawa i reprezentacji do lat 15.

Aktualności

Golkiper z jedenastki stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej, defensor trzeciej drużyny na świecie, pomocnik, który strzelił gola Niemcom i na skrzydle trzykrotny mistrz Polski. Jakby tego było mało, to jeszcze doświadczeni ligowcy oraz niemal wszyscy selekcjonerzy kadr młodzieżowych, z zaplanowaną wizytą, rozmową oraz dwoma treningami poprowadzonymi przez trenera Jerzego Brzęczka. Tak w dużym skrócie wygląda sztab szkoleniowy projektu Talent Pro, którego trzecie zgrupowanie rozpoczęło się w niedzielę w hiszpańskim Pinatar.

Aktualności

W magazynie Młoda Polska podsumowujemy październik i listopad w wykonaniu młodzieżowych reprezentacji Polski i zaglądamy do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Ze zmiennym szczęściem turnieje eliminacyjne do mistrzostw Europy kończyły kadry U-17 i U-19, natomiast zespół U-21 na półmetku zmagań plasuje się na drugiej lokacie w swojej grupie. Pierwsze oficjalne mecze rozegrała reprezentacja U-15, z kolei reprezentacja do lat 20 w meczach Turnieju Ośmiu Narodów pokazała, że potrafi grać z silnymi rywalami. Jesienne granie zakończyła również Centralna Liga Juniorów – w związku z tym prezentujemy najlepszą jedenastkę rundy i najpiękniejsze gole pierwszej części sezonu.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 dowodzona przez trenera Rafała Lasockiego przegrała dwa mecze z Irlandią 1:2. W czwartkowym spotkaniu biało-czerwoni spisali się jednak lepiej, niż we wtorkowym spotkaniu. – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu w czwartkowym meczu wyglądała bardzo dobrze. To był nasz najlepszy okres w całym tym dwumeczu – mówi szkoleniowiec juniorskiej kadry narodowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności