Reprezentacja Reprezentacja U-21 |

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jekaterynburg – miasto w azjatyckiej części Rosji, położone w środkowym Uralu. To właśnie tam przyszło reprezentacji Polski do lat 21 zmierzyć się z Rosją w trzecim meczu kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego, zakulisowego materiału z tego spotkania!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– To było bardzo wyrównane spotkanie, w którym zmierzyły się zespoły na podobnym poziomie. Raz przewagę mieliśmy my, raz Rosjanie. Nie zabrakło naprawdę fajnych momentów, z bardzo dobrze budowanymi akcjami, ale były też słabsze chwile. Dla nas najważniejsze jest to, że strzeliliśmy dwa gole, choć bardzo żałujemy straconej bramki w doliczonym czasie gry – powiedział po zremisowanym 2:2 meczu z Rosją trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Remisem 2:2 zakończyło się trzecie spotkanie spotkanie reprezentacji Polski do lat 21 w kwalifikacjach mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Polacy zremisowali w Jekaterynburgu z Rosją, a gole dla naszej drużyny padły po samobójczym golu Igora Diveeva i trafieniu Patryka Klimali. Polacy z siedmioma punktami na koncie pozostali liderem swojej grupy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności