Reprezentacja Reprezentacja U-21 |

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Bartosz Kapustka doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z udziału w mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 2019. Swojego przyjaciela w trudnej sytuacji wspierają koledzy z boiska. Zobaczcie, co do przekazania mają „Kapiemu” między innymi Czesław Michniewicz, Marcin Wasilewski, Krystian Bielik i drużyna Legii Warszawa.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Za nami pierwszy ligowy weekend po przerwie na mecze reprezentacji narodowych. Premierową bramkę w ekstraklasie zdobył Jakub Łabojko, a jego Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Arkę Gdynia 2:0. Sprawdź, jak radzili sobie młodzieżowi reprezentanci Polski.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

26 marca futbol na poziomie reprezentacyjnym powróci do Grodziska Wielkopolskiego. Właśnie tam swój drugi tegoroczny mecz kontrolny rozegra reprezentacja Polski do lat 21. Przeciwnikiem drużyny Czesława Michniewicza będzie inny finalista czerwcowych mistrzostw Europy, Serbia. – Na pewno nastąpią zmiany w składzie, by szansę dostali kolejni zawodnicy – mówi trener biało-czerwonych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności