Reprezentacja Reprezentacja U-21 |

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 wtorkowym zwycięstwem nad Gruzją (3:0) zapewniła sobie udział w barażach o awans do mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. W piątek drużyna Czesława Michniewicza poznała swojego rywala. Ostatnim przeciwnikiem biało-czerwonych na drodze do turnieju finałowego będzie reprezentacja Portugalii. Pierwsze spotkanie Polacy zagrają na własnym stadionie.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 we wtorek pokonała Gruzję 3:0 i zapewniła sobie udział w barażach o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Bramki dla Polski zdobyli Filip Jagiełło, Konrad Michalak i Dawid Kownacki. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Euforia po historycznym sukcesie, a później… kolejna radość. W ostatnich dniach mistrzowie Polski w futsalu, gracze Rekordu Bielsko-Biała, nie tracą dobrych humorów. I nawet w tym jak los, po awansie do najlepszej szesnastki drużyn klubowych w Europie, przydzielił ich do grupy „śmierci”, widzą niemal same pozytywy. – To będzie dla nas cenna lekcja – mówią w obozie mistrza Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży