Reprezentacja Reprezentacja U-21 |

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski U-21 pod wodzą trenera Macieja Stolarczyka wygrała 3:1 z Łotwą w ostatnim meczu kwalifikacji do mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Przepięknym trafieniem tuż na początku drugiej połowy popisał się Bartosz Białek. Następnie gole zapisali na swoim koncie Jakub Kiwior oraz wchodzący z ławki rezerwowych Patryk Klimala. Ostatnia bramka należała do gości, a honorowe trafienie zdobył Marko Regza.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Sporo działo się w życiu Bartosza Białka w ostatnich miesiącach. Transfer do VfL Wolfsburg, debiut w Bundeslidze, wreszcie powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski, efektowny gol w niej. Wyjątkowy, bo z przewrotki. Za sprawą 19-letniego napastnika biało-czerwoni przerwali opór Łotyszy, a sam Białek może z podniesioną głową wracać za zachodnią granicę, bo właśnie zaliczył debiutanckie trafienie w polskiej kadrze do lat 21.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Meczem z Łotwą w roli trenera reprezentacji Polski do lat 21 zadebiutuje Maciej Stolarczyk. Choć szanse na awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 są niezbyt wielkie, sternik biało-czerwonych wciąż wierzy w promocję. – Wiemy, że zależy to nie tylko od nas, ale chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby swoją pracę wykonać jak najlepiej. Nie zajmujemy się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Dla nas najważniejsza jest nasza droga – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Meczem z Łotwą swoją pracę w roli trenera reprezentacji Polski do lat 21 rozpocznie Maciej Stolarczyk. Wcześniej funkcję tę sprawował Czesław Michniewicz, który poprowadził kadrę młodzieżową w 27 spotkaniach, zaliczając awans na mistrzostwa Europy we Włoszech. Zapraszamy na małą retrospekcję i przegląd dziesięciu najważniejszych wydarzeń podczas jego kadencji.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 mimo październikowych potknięć w spotkaniach z Serbią i Bułgarią wciąż walczy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Aby zapewnić sobie promocję z drugiego miejsca w grupie, musi w klasyfikacji zespołów z tej pozycji wyprzedzić cztery drużyny. Po weekendowej kolejce gier w innych grupach sprawdzamy, co musi się stać, by biało-czerwoni osiągnęli swój cel.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności