Reprezentacja Reprezentacja U-21 |

Federacja

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że dziś na kolejne cztery lata została przedłużona umowa sponsorska z Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski – marką Biedronka. Sieć sklepów Jeronimo Martins będzie wspierać zarówno pierwszą reprezentację Polski, jak też reprezentację kobiet oraz kadry młodzieżowe od lat 15 do 21. Biedronka będzie również Sponsorem Głównym Akademii Młodych Orłów, a także Letniej Akademii Młodych Orłów. Umowy będą obowiązywały do końca 2022 roku.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jan Bednarek po wielu miesiącach w końcu zanotował pierwszy występ w rozgrywkach Premier League. 22-letni obrońca rozegrał bardzo dobre zawody z Chelsea, co dodatkowo zostało jeszcze okraszone zdobytą bramką. Niestety w ostatnich fragmentach meczu rywale odwrócili losy meczu i wygrali 3:2. – Musimy przeanalizować mecz z Chelsea i już skupić się na przyszłych spotkaniach ligowych. Poza 10 minutami, w których straciliśmy trzy gole, rozgrywaliśmy dobre zawody – powiedział na antenie Canal+Sport Bednarek.

Tylko u nas

Jeśli dotychczas znaliście Kamila Grabarę wyłącznie z Twittera, Wasze spojrzenie na niego może być nieco skrzywione. Lekkoduch, pozbawiony pokory, z dużą dozą szydery i arogancji… W Liverpoolu postrzegają go jednak przede wszystkim jako bardzo dobrego bramkarza o godnym podziwu etosie pracy, który ma wszystko, aby być jednym z najlepszych w swoim fachu (Kamil by nas poprawił – najlepszym). Jaka jest prawdziwa twarz reprezentanta Polski do lat 21 i zawodnika Liverpoolu? Wiele osób może się zaskoczyć. Również pozytywnie. Poznajcie go bliżej. Zapraszamy!

Tylko u nas

Gdy pochodzisz ze sportowej rodziny, siłą rzeczy zostajesz sportowcem. Tak było w przypadku braci Żyro – Michała i Mateusza. Starszy z nich gra w Anglii, młodszy dobrze radzi sobie w pierwszoligowych Wigrach Suwałki. – W piłce i w życiu chodzi o to, żeby podejmować odpowiednie decyzje. Ja jestem zadowolony. Miałem farta z tymi Wigrami – uśmiecha się 19-letni obrońca klubu z Suwałk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży