Aktualności

KP Łódź zwycięzcą Pucharu Polski!

Reprezentacja05.07.2015 
W Sopocie dobiegła końca najbardziej prestiżowa impreza polskiego Beach Soccera. Tegorocznym tryumfatorem rozgrywek został KP Łodź! To ich drugi tryumf z rzędu w rozgrywkach Pucharu Polski w piłce nożnej plażowej!

Po zakończeniu turnieju Komisja ds. Piłki Nożnej Plażowej PZPN postanowiła uhonorować najlepszych graczy nagrodami indywidualnymi:

Król strzelców Pucharu Polski: Karol Domjan (Boca Gdańsk) – 9 strzelonych bramek.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Adam Bogacz (BSC Grembach Łódź).

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Marcin Wolski (Hemako Sztutowo).

Specjalne wyróżnienie trenera reprezentacji otrzymał Bogusław Saganowski (Hemako Sztutowo).



Dzień 1, 2.07

Mecz nr 1, Grupa II g. 17:00

Hemako Sztutowo – Bryza Sztutowo     10:1 (3:1, 3:0, 4:0) 

Bramki: Friszkemut P. 2, 23, 25, Grzegorczyk 3, 29, Daniluk M. 10, 14, Piechnik B. 26 (k.), Haftkowski 27, 29 – Cisek 3

Żółte kartki: Piechnik B. - Błażuk

 

Mecz nr 2, Grupa III, g. 18:00

Boca Gdańsk – Hemako Junior Sztutowo            8:1          (2:0, 3:0, 3:1)

Bramki: Kugiel 7, 18, 30, Poźniak 10, Kiszkiel 15, Domjan 23, Kowalski 28, 29 – Friszkemut K. 25

Żółte kartki: Łyczak (Sztutowo)

 

Mecz nr 3, Grupa VI, g. 19:00

FBS Kolbudy – Wodomex Bojano           7:3    (2:0, 2:1, 3:2)

Bramki: Depta 2, 27, Żuk 7, Borkowski 16, 28, Pietrzkiewicz 22, Łaszczuk 32 – Brzuzy 20, Kwaśnik 30, Frankowski 34

Żółte kartki: Frankowski, Kwaśnik (Bojano)

Dzień 2, 3.07

Mecz nr 4, Grupa II, g. 9:00

Hemako Sztutowo – Red Devils Chojnice           8:4 (1:1, 6:1, 1:2)

Bramki: Saganowski 11, 13, 18, Grzegorczyk 13, 14, Piechnik B. 14, 30, Haftkowski 25 – Kriezel 6, Lorbiecki 14, Lasota 35, Laskowski 35

Żółte kartki: Burglin (Chojnice)

Mecz nr 5, Grupa IV, g. 10:00

BSC Grembach Łódź – UKS Milenium Gliwice  11:4 (1:0, 3:0, 7:4)

Bramki: Rangel 8, 17, 28, Krysiak 19, 20, 31, Baran 27, 36, Guedes 29, Bogacz 30, Taraszkowski 36 – Gajda 26, 27, Żul 30, Matuszek 32

Żołte kartki: Żul, Gajda (Gliwice)

Mecz nr 6, Grupa V, g. 11:00

Vita Sport Zdrowie Garwolin – Detailking Tonio Team Sosnowiec         4:4 (2:3 rz. k.) (1:0, 2:1, 1:3, 0:0 dogr., 2:3 rz. k.)

Bramki: Gac 8, Makulec 21, Kasprzak 24, 32 – Krawczyk 20, Kiklaisz 25, 28, 34

Żółte kartki: Papiernik (Garwolin)

Mecz nr 7, Grupa VI, g. 12:00

Wodomex Bojano – Stralco Strzelce Krajeńskie                              10:5 (3:1, 2:3, 5:1)

Bramki: Kwaśnik 2 x 2, 26, 34, Brzuzy 7, 31, Groth 14, 19, 30, Frankowski 35 – Jankowski 1, Kiliński 16, 20, Kuźlak 24, Wiśniewski 26

Żółte kartki: brak

Mecz nr 8, Grupa VII, g. 13:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – Sport Pub Rapid Lublin              3:3 (4:3 dogr.) (1:1, 1:1, 1:1, 1:0 dogr.)

Bramki: Klawikowski 6, Bobrowski 17, 38 (dogr.), Iwański 33 – Puszka 6, 19, Paździor 34

Żółte kartki: Bobrowski – Puszka

Mecz nr 9, Grupa I, g. 14:00

BSC Pro-Fart Głowno – Zgoda Chodecz                 5:4 (3:1, 1:2, 1:1)

Bramki: Koszelski 1, 8, Ślązak 3, Kotlarek C. 21, Knera D. 33 – Adriańczyk 8, Słowiński 13, Chodorek 17, Bartczak 28

Żółte kartki: Koszelski Mateusz.

Mecz nr 10, Grupa II, g. 16:00

Bryza Sztutowo – Red Devils Chojnice                 4:11 (1:3, 2:4, 1:4)

Bramki: Gruszewski 7, Cisek 13, Daniluk 16 (k.), 35 – Broner 1, 5, 24, Kriezel 12, 14, 20, 30, Kubiszewski 17, Ivanov 18, Laskowski 26, Gruszewski 31 (sam.)

Żółte kartki: brak

Mecz nr 11, Grupa III, g. 17:00

KU AZS SAN Łódź – Hemako Junior Sztutowo                   7:2 (3:0, 2:0, 2:2)

Bramki: Milanowicz 5, 34, Kamiński 6, 8, Kałużny 13, Goczał 24, Pieprzyk 27 – Kiełczyński 33, Świderski 36

Żółte kartki: brak

Mecz nr 12, Grupa V, g. 18:00

Vita Sport Zdrowie Garwolin – ICAR Poker Team Lublin              3:6  (0:1, 1:3, 2:2)

Bramki: Kopeć 14, Trzaskowski 32, Makulec 35 – Raczkowski 2, Bloch 14, Sadło 19, 23, Sobiech 34, Baran 34

Żółte kartki: Sadło x 2 (Lublin)

Czerwone kartki: Sadło (Lublin) – 2x żółta

Mecz nr 13, Grupa I, g. 19:00

KP Łódź – BSC Pro-Fart Głowno                               5:2 (2:1, 3:0, 0:1)

Bramki: Kucharski 7, Krawczyk 9, Lenart 14, Górecki 22, Sobalczyk 24 – Knera P. 10, Kotlarek C. 34

Żółte kartki: Wardziński, Piela (Głowno)

Dzień 3, 4.07.

Mecz nr 14, Grupa III, g. 9:00

Boca Gdańsk – KU AZS SAN Łódź             9:3 (3:0, 3:1, 3:2)

Bramki: Olszewski 1, 29, Kugiel 6, 30, 34, Domjan 8, 17, Poźniak 14, Kiszkiel 19 – Goczał 18, Poter 31, Pieprzyk 35

Żółte kartki: Kowalski (Gdańsk)

Mecz nr 15, Grupa VII, g. 10:00

Sport Pub Rapid Lublin – Becpack Firtech Beckerarena Warszawa         6:2 (2:1, 1:1, 3:1)

Bramki: Puszka 2, 3, Gromba 19, Boniaszczuk 25, 32, Klimkiewicz 32 – Becker 3, 14

Żółte kartki: Terlecki, Krajewski (Warszawa)

Mecz nr 16, Grupa I, g. 11:00

KP Łódź – Zgoda Chodecz           11:1 (4:0, 2:1, 5:0)

Bramki: Lenart 1, Jesionowski 2, 26, 27, Krawczyk 3, Popławski 5, 18, Olczak 24, Marciniak 28, Sobalczyk 30, 31 – Chodorek 23

Żółte kartki: brak

Mecz nr 17, Grupa VI, g. 12:00

FBS Kolbudy – Stralco Strzelce Krajeńskie          3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Bramki: Pietrzkiewicz 4, 25, Krysiński 26 – Sędziak 14

Żółte kartki: Jankowski (Strzelce Krajeńskie)

Mecz nr 18, Grupa V, g. 14:00

Detailking Tonio Team Sosnowiec – ICAR Poker Team Lublin     5:4 (0:1, 1:2, 4:2)

Bramki: Terefeńko 14, Kiklaisz 26, 34, 36, Gołębiewski 27 – Sobiech 8, 22, Raczkowski 17, Baran 34

Żółte kartki: Cibor x 2,Barchan (Sosnowiec)

Czerwone kartki: Cibor (2 x żółta)

Mecz nr 19, Grupa VII, g. 15:00

WIMA Sea Lions Team Słupsk – Becpack Firtech Beckerarena Warszawa           8:7 (1:1, 5:4, 2:2)

Bramki: Bobrowski 10, 21, 25, 29 (k.), Iwański 17, Boszke 20, Piekarski 22, Staszczuk 24 – Świdnicki 8, 23, Ambrozik 19, Becker 21, 25, Gołaszewski 24, Krajewski 28

Żółte kartki: Świdnicki, Wiśniewski, Becker, Gołaszewski (Warszawa)

Czerwone kartki: Witkowski – Lewiński

Mecz nr 20, Ćwierćfinał 1, g. 17:00

KP Łódź – Red Devils Chojnice   5:4 (0:1, 2:0, 3:3)

Bramki: Kubiak 15, Jesionowski 22, Krawczyk 31, 35, Sobalczyk 36 – Synoradzki 11, Ivanov 27, 32, Lorbiecki 30

Żółte kartki: Kucharski – Kriezel, Sobański , Broner x 2, Synoradzki, Lorbiecki, Laskowski, Burglin x 2

Czerwone kartki: Broner (2 x żółta), Burglin (2 x żółta), Sobański – Chojnice

Mecz nr 21, Ćwierćfinał 2, g. 18:00

Boca Gdańsk – FBS Kolbudy       11:3 (3:1, 3:1, 5:1)

Bramki: Olszewski 1, Bocheński 3, Domjan 8, 16, 24, 34, Kowalski 13, Madani 26, Poźniak 28, Kiszkiel 29, Kugiel 33 – Letniowski 10, 23, Łaszczuk 35

Żółte kartki: Olszewski, Kiszkiel, Kugiel (Gdańsk)

Mecz nr 22, Ćwierćfinał 3, g.19:00

BSC Grembach Łódź – Detailking Tonio Team Sosnowiec           9:1 (3:0, 4:1, 2:0)

Bramki: Rangel 1, 15, Taraszkowski 7, Krysiak 9, 18, 19, Bogacz 23, Baran 27, Błaszczyk 33 – Terefeńko 20

Żółte kartki: Kiklaisz, Barchan (Sosnowiec)

Mecz nr 23, Ćwierćfinał 4, g. 20:00

Hemako Sztutowo – WIMA Sea Lions Team Słupsk       5:2 (0:1, 4:1, 1:0)

Bramki: Saganowski 16, 19, 21, Daniluk 18, Piechnik 29 – Cudziło 9, Bobrowski 17

Żółte kartki: Grzegorczyk (Sztutowo)

Dzień 4, 5.07

Mecz nr 24, Półfinał 1, g. 11:00

Boca Gdańsk – Hemako Sztutowo          1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

Bramki: Domjan 35 – Haftkowski 5, Saganowski 10

Żółte kartki: brak

Mecz nr 25, Półfinał 2, g. 12:00

BSC Grembach Łódź – KP Łódź      2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Bramki: Baran 22, Bogacz 27 – Sobalczyk 12, Marciniak 25, Kucharski 27

Żółte kartki: brak

Mecz nr 26, o 3. Miejsce, g. 13:30

BSC Grembach Łódź – Boca Gdańsk       2:2 (3:2 rz. k.) (0:1, 0:1, 2:0, 0:0 dogr., 3:2 rz. k.)

Bramki: Domjan 2, Olszewski 13 – Wydmuszek 18, Taraszkowski 34

Żółte kartki: Horbacz, Bocheński (Gdańsk)

Mecz nr 27, Finał, g. 15:10

Hemako Sztutowo – KP Łódź    0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Bramki: Kubiak 4, Sobalczyk 9

Żółte kartki: Friszkemut, Haftkowski – Sobalczyk

Czerwone kartki: Piechnik (Sztutowo)

TABELE GRUP

Grupa I

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

KP Łódź

2

6

16 – 3

2

BSC Pro-Fart Głowno

2

3

7 – 9

3

Zgoda Chodecz

2

0

5 – 16

 

Grupa II

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Hemako Sztutowo

2

6

18 – 5

2

Red Devils Chojnice

2

3

15 – 12

3

Bryza Sztutowo

2

0

5 – 21

 

Grupa III

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Boca Gdańsk

2

6

17 – 4

2

KU AZS SAN Łódź

2

3

10 – 11

3

Hemako Junior Sztutowo

2

0

3 – 15

 

Grupa IV

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

BSC Grembach Łódź

2

6

16 – 4

2

UKS Milenium Gliwice

2

3

9 – 11

3

Siwex Eltax

2

0

0 – 10

 

Grupa V

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

Detailking Tonio Team Sosnowiec

2

4

9 – 8

2

ICAR Poker Team Lublin

2

3

10 – 8

3

Vita Sport Zdrowie Garwolin

2

0

7 – 10

 

Grupa VI

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

FBS Kolbudy

2

6

10 – 4

2

Wodomex Bojano

2

3

13 – 12

3

Stralco Strzelce Krajeńskie

2

0

6 – 13

 

Grupa VII

Miejsce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1

WIMA Sea Lions Team Słupsk

2

5

12 – 10

2

Sport Pub Rapid Lublin

2

3

9 – 6

3

Becpack Firtech Beckerarena Warszawa

2

0

9 – 14

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności