Aktualności

[BEACH SOCCER] Wysoka porażka z Portugalczykami i koniec marzeń o awansie

Reprezentacja25.07.2019 

Zaczęło się dobrze, bo od prowadzenia Polaków, później biało-czerwoni toczyli wyrównany bój z Portugalczykami. Niestety sytuacja naszej drużyny skomplikowała się w drugiej tercji, gdy straciliśmy w drugiej tercji aż pięć bramek. Polacy ponieśli porażkę 3:8 i stracili szansę na awans na mistrzostwa świata. Gole dla naszej drużyny w pierwszej tercji strzelili Filip Gac i dwukrotnie trafiał Daniel Baran.

W drugim spotkaniu w naszej grupie faworyzowani Włosi zostali pokonani przez Białorusinów. Ani regulaminowy czas gry, ani dogrywka nie dała rozstrzygnięcia, a o wszystkim musiały zadecydować rzuty karne. Lepiej strzelali zawodnicy z Białorusi i to oni po dwóch meczach są liderem w tabeli grupy pierwszej.

Reprezentacja Polski w ostatnim grupowym meczu zagra z Białorusią – spotkanie odbędzie się 26 lipca o godzinie 15:15. To nie będzie jednak ostatnie spotkanie Polaków na turnieju w Moskwie. Na pocieszenie biało-czerwoni zagrają dzień później, w sobotę. Ich przeciwnikiem będzie ostatni zespół z drugiej grupy.

Portugalia – Polska 8:3 (3:3, 5:0, 0:0)

Bramki dla Polski: Filip Gac, Daniel Baran (dwie)

Polska: Maciej Marciniak, Patryk Sobczak, Daniel Baran, Maciej Daniluk, Paweł Friszkemut, Filip Gac, Jakub Jesionowski, Konrad Kubiak, Tomasz Poźniak, Bartosz Szloser.

 

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności