Aktualności

[FUTSAL] Proces akredytacji medialnych na mecze z Norwegią

Reprezentacja26.02.2021 
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na mecze Polska – Norwegia, w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy w futsalu. Biało-czerwoni zagrają z Norwegami 5 i 8 marca 2021 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Przedstawiciele mediów zainteresowani akredytacją prasową proszeni są o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail emil.kopanski@pzpn.pl w terminie do 4 marca, do godz. 23:59 w przypadku pierwszego meczu oraz do 7 marca, do godz. 23:59 w przypadku drugiego spotkania. Liczba miejsc dla fotoreporterów ograniczona jest do szesnastu. Wszyscy przedstawiciele mediów zostaną poinformowani drogą e-mailową o przyjęciu bądź odrzuceniu zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, iż PZPN prowadzi także proces akredytacyjny na mecze Czechy  Portugalia i Portugalia – Czechy, które odbędą się 6 i 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności